Mise (1986)

Smutný historický fakt.

Kamarád taky rád (2011)

Neskutočne sympatická dvojka, ktorej to ešte navyše aj neskutočne klape. Super oddychovka.

Mizerové II (2003)

Celkom slušnáááááá.....hovadina!!!!! Doslova urážka diváka.

Tintinova dobrodružství (2011)

Ale vôbec to nebolo také zlé ako sa tu niektorý tvárite. Ja som si rok pred premiérou oživil spomienku na kreslený seriál, ktorý ma v detstve tak bavil a môžem len povedať, že Spielberg sa snažil zanechať ten feeling pôvodného seriálu. Tak ako sa mi v trailery animácia vôbec nepozdávala, tak sa mi odrazu pozdávala ako najvhodnejšie riešenie. Scény boli úchvatné, akurát Milouše (Filut?) sa podľa mňa vôbec nepodaril a živé postavy mohli dostať troška prirodzenejší "face". Príbeh bol strhujúci a veľmi svižný až mi pripadal o polovicu kratší ako reálne bol. Možno by som pridal ešte viac vtipných scénok s "Kadlec a Kadlec" duom a Miloušem (Filut?). Dvojku by som privítal s otvorenou náručou, obzvlášť ak Steven vychytá muchy jedničky.

Barva peněz (1986)

Mne pripadal film ako nedokončený, useknutý (odfláknutý) koniec vo mne vyznel ako bez pointy. I keď do polovice som sa veľmi bavil a herecké výkony Paula, Toma boli perfektné, tak u mňa iba 45%.

Vražda na objednávku (1954)

Velmi dobra zapletka a vysetrovanie vedene s "Columbovskou graciou". Asi najdetektivnejsi Hitchcock akeho som kedy videl.

Noc v muzeu 2 (2009)

Po veľmi slabej jednotke som prakticky už nič nečakal a možno práve preto som schopný pridať o jednu hviezdičku viac ako pri jednotke...rozhodne som sa viac bavil...i keď príbeh to vlastne ani nemalo a na moje prekvapenie Ben Stiller nebol ťahúňom zábavy.

Vřískot 4 (2011)

Stále to má "říz", no v mojich očiach ,v porovnaní s trojkou, klesla kvalita zápletky. No stále som sa bavil.