Ip Man (2008)

Skvele natoceny film o zakladatelovi Wing-Chun kunf fu. Paradne zvladnute akcie a sceny. Ani chvilku som sa nenudil! Donnie Yen tu podava uzasny vykon ci uz po hereckej alebo bojovej stranke. Jedine co mozem filmu vytknut je, ze sa tvari ako natoceny podla skutocnosti. Cinania si totiz Yip Mana trosku heroizovali. *;-)

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear Grylls rules!!! :) Co k tomu povedat? Jednotlive epizody su brutalne putave a zaujimave i ked niektore sa podobaju. To ze Bear je VSEzravec je jasne od prvej casti, avsak treba povedat ze Bear naozaj vie co robi! Je to expert na prezitie a dobrodruh akych je malo. Len si pozrite na Wikipedii je zivotopis alebo navstivte jeho blog. Ten chlap ma vedomosti o preziti v prirode ako malokto. Urcite nie vsetko obycajny clovek z toho dokaze vyuzit, no je zauijmave sledovat, ako si s tym poradi Bear. No a tiez je zaujimave si vsimnut, ze okrem inych zapisov v Guinessovej knihe rekordov drzi zapis ako najmladsi clovek co zdolal Mount Everest, ked mu bolo 23!!!

Cow and Chicken (1997) (seriál)

Absolutne sialena zalezitost! :D:D:D

Potíže s Harrym (1955)

Skvely film!!! Necakal som od Hitchcocka, ze dokaze tak krasne narabat s humorom! Skvela cierna komedia, ktora je putava od zaciatku do konca.

Knight Rider (1982) (seriál)

Ludia vobec Vas nechapem...tie nizke hodnotenia, sak to je kultovina! :) ...a ked si to aj teraz s odstupom 15 rokov kuknem na Prime, tak nemam co vytknut...v jednoduchosti je krasa a bez Hasselhoffa by to bola nuda! :D

Šifra mistra Leonarda (2006)

Prv som cital knihu...velmi ma zaujala, ale neprepadol som sialenstvu naokolo...no tento film je velka nudna katastrofa!

Kletba zlatého květu (2006)

Excelentne! ...drama verzus krvava akcia. Co do hlbky deja alebo pribehu tento film nema sancu superit z filmamy ako Tiger a Drak, Hrdina, ci Klan lietajucich dyk. Avsak tento film je vynimocny svojou odlisnostou od vyssie uvedenych. A treba povedat, ze co sa tyka vypravy a krasy scen...mozno by vyssie uvedene aj prekonal. Videl som uz druhy raz a som spokojny,

Kurýr 2 (2005)

Ach jaj...taky skvely potencial a takto to zmrvit! Zacalo to super...Statham je borec, mohol by byt taky novodoby pokracovatel Bruce Willisa (Smrtonostna pasca) a v zopar subojoch bolo vidno aj inspiraciu Jackie Chanom :D ...AVSAK cele sa to pomrvilo katastrofalnymi efektami a divokou fantaziou tvorcov!???! Bolo to az na smiech, ked zeriavovym hakom odopol bombu z podvozku, nahancka autobusu na vodnom skutri a cast ked volny pad lietadla vsetci preziju a lietadlu sa nic nestane...aaaaaah! Hoc aky komiks je 10x realnejsi ako tato blamaz! Skoda.. :/

Pět zbraní (1978)

Jeden z najlepsich ak nie vobec najlepsi klasicky kung-fu film z byvalej tovarne na kung-fu klasiky Shaw Shaw Brothers. Jednoduchy dej, skvela akcia a pointa. Pousmejete sa a zaroven vas zaujme. No a kto si neobluby Sheng Chianga? Heh!