Vzhůru do oblak (2009)

Jednoduchý, zajímavý, dojemný, hezky zpracovaný. Dobře koukatelný.

Halloween II (2009)

Jednička určitě lepší. Tentokrát R. Zombie už tak nezaválel. Spíš taková jen zbytečně nastanovaná kaše, kterou nebylo nutno stvořit a až příliš psychologicky a tak trochu i mysticky předimenzovaný už.

2012 (2009)

K dokonalosti tomu ještě něco chybělo, ale jako katastrofický film je to rozhodně přijatelný dílo a jde vidět , že se Emmerich po 10000 schopil a dal do toho všechno a rozhodně to tentokrát nebyla žádná romantika :-)) Herecký obsazení taky dobrý a R. Emmerich je zkrátka stejně vynikající režisér :-)

Ostrov (1980)

Už vím kde vzal Stallone námět na závěrečnou scénu k Rambo 4 :-D

Saw 6 (2009)

Řezničina úplně ve stejném stylu a ve stejném poměru jako u dílů předešlých... a dle závěru usuzuji, že sedmý díl už je pomalu na cestě :-(

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Dějově až nápadně podobné "Vánoční koledě 3D" ... jinak celkem pěkná romantická podívaná :-)

Gamer (2009)

Nápad velice dobrej a celkové provedení opravdu zajímavé, ale na můj vkus ta kamera sebou až příliš házela, že divák občas ani neví jaká bije... :-)

Vánoční koleda (2009)

Výtečně sem se bavil. 3D provedení naprosto vynikající. Dabing celkem v pohodě a Zemeckisovo temné pojetí tohoto animáku úžasný.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Po všech stránkách průměrný "horůrek" s zajímavým, ale opět jen průměrným hereckým obsazením včele s průměrně hrající Megan Fox, které ovšem tato role padla jak ušitá :-))

Zombieland (2009)

Kdyby se nasazené tempo udrželo od začátku do konce, byla by to pecka. Takhle i tak dávám **** za skvělou a nelítostnou velice zábavnou podívanou.