Amazing Spider-Man (2012)

Hned při prvním zhlédnutí v kině na csfd projekci (2D v originále) jsem si všiml několika chybiček (hlavně s batohem atd.) což by se asi stávat nemělo, ale jinak celkově jako komiks určitě nezklamalo. Skvělá a zábavná podívaná. Graficky/trikově krásný....hezky si s tím vyhráli.

Lovci hlav (2011)

Překvapení ze severské kinematografie.

Zrození Planety opic (2011)

Jsem moc rád, že mi domácí projekce mohla aspoň částečně vynahradit ztrátu způsobenou nenavštívením kina, protože todle bylo prostě excellent ladies and gentleman. Příběhově i vizuálně úchvatný.

Elitní zabijáci (2011)

S tak nabitým hereckým obsazením se z toho dalo vytřískat rozhodně o dost víc. Jeden z těch případů, kdy trailer vysoce předčil samotný snímek.

Tintinova dobrodružství (2011)

Po návratu z CSFD projekce mám jen ty nejlepší dojmy a sem moc rád za správnou volbu promítajícího snímku. Spielberg, Jackson plus ideální délka stopáže předurčilo, že celý snímek bude bez hluchých míst a promění se v zábavnou podívanou, což se nakonec i potvrdilo. Animace vynikající, 3D na standardní úrovni. K několika scénkám bych asi nějaké té výhrady našel, ale proč to řešit.... beru to jako pohádku a hlavně to nebyla žádná nuda a o to přeci jde především! Film utekl neskutečně rychle... sem nemohl pomalu ani uvěřit, že už koukám na závěrečné titulky :))

Teror (2011)

Mé nadšení tak trochu začíná a končí s dvojicí mých oblíbených herců, protože srovnat to např. s tématicky podobným Mother's Day, tak Trespass určitě minimálně o * prohrává.

Nebojte se tmy (2010)

Herecké obsazení vynikající, vše ostatní stupidní.

Pohřben zaživa (1990) (TV film)

F. Darabont a jeho počátky v podobě tvorby pro TV... a nutno podotknout, že už tehdy mělo jeho dílo patřičnou úroveň.