Rovnice smrti (2007)

Jen sotva průměrný thriller. Nebylo to úplně špatné, tak to tedy bylo dobré? Ne! Nebylo to ani dobré!!!! takový ani kočka a ni pes!! Jeden nudný večer s W^Z strávíte a pak na něj zapomenete.

Oko (2008)

Další mizerný americký remake. Naprosto bezDUCHÉ!!!!!!!

Jiná perspektiva (2007)

Slušný krimi thriller s výborným W.Dafoem v hl. roli se7en+saw=anamorph:))

Noc oživlých mrtvol (1968)

Černobílý atmosférický zombie horor se vším všudy. Strach, hrůza a napětí jsou cítit v celém snímku, který bez rozpaků mužeme nazvat KULTOVNÍ klasika v žánru zombie hororu. Bravo Romero!!!

Smrt on-line (2008)

Nudná internetová detektívka absolutně postrádající šmrnc a napětí. hloupé hloupé hloupé...všechny postavy se chovají nelogicky..only shit...www.killwithme.com :))

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Akční brutání krvavý násilný nářez. Ruce nohy a hlavy létají vzduchem. Krev stříká a John s těma barmskejma šmejdama pěkně zatočí. Stallone si užívá krvavá jatka jako tenkrát za mlada. Byl to zdařilý comeback!!!

Noc patří nám (2007)

K uzoufání pomalá a nudná kriminálka s výborným J.Phoenixem, trapným M.Wahlbergem a krásnou E.Mendes..2a1/2*

Deník mrtvých (2007)

Dneska se všichni snaží točit film dokumentaristickym stylem, co nejrealnějï (super apokalyptický cloverfield nebo slušný zombie horor rec) a tak se to rozhodl zkusit i g.a.romero. Zakladatel zombie-hororu.a nedopadlo to zas až tak špatně, ale...banda hlavních hrdinů studentů jsou tupouni a hlupci a ani za mák jim nefandim takře jim živou smrt vlastně přeju. a taky na mě DIARY trochu pusobí jako parodie, jako by si romero sám ze sebe trochu utahoval-nevím jestli to by záměr nebo ne ale čekal jsem syrový brutální zombí horor a dočkal jsem se zombí komedie, škoda ale přece jen pobaví-průměr.

Sunshine (2007)

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ta hudba!!! LAHŮDKA!