Přenašeči (2009)

Důkaz, že i bez zástupů zombíků a hektolitrů krve se dá natočit velice slušný atmosférický ,,infection" thriller. Škoda hlavně druhé půlky, kdy čekáte, že se ješte zvýší tempo a přijde nějaké dramatické rozuzlení. Je tomu ale právě naopak, tempo upadá a jak to dopadne se dá odhadnout už dlouho dopředu. 70% si film ale zaslouží, hlavně díky hereckému obsazení a povedeně vystihnuté mrazivé postapokalyptické atmosféře.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Čekal jsem úplnou šílenost pro mladé, kteří touží po troše střev ale hlavně Megan Fox v každém druhém záběru. Osobně moc nemusím když herečka těží hlavně ze svého vzhledu, pro film se to stává hlavním nosníkem a vypadá jako by chtěl ukojit všechny od celkem normálních nadržených teenagerů (vyzývavé oblečení, lesbická scéna atd.) až po ty největší perverzáky ( Megan se rochní v krvi, všechny ty ,,dirty" řečičky...). Takže vlastně můžu říct, že moje očekávání se vyplnily. Ano je to místy docela zábavná záležitost, celé mi to ale smrdí vypočítavostí a mě, který k Megan moc velké sympatie nechová, tohle prostě nestačí. 45%

Devítky (2007)

Očividně dost neznámý, ale o to zajímavější snímek, který ale není pro každého a proto, abyste se alespoň částečně v ději orientovali, budete ho pravděpodobně muset zhlédnout vícekrát. Já jsem ho právě viděl dvakrát po sobě a přesto musím říct, že mám ještě pár nejasností, na které bych rád znal odpověďi....těžko říct jestli je někdy najdu, už teď mám totiž pocit, že jsem žhavil mozek jak jen se dalo. (snad to nebude jako u Mullholland Drivu, kde žádný rozumný důvod pro to co se na plátně děje prostě neexistuje).. 80%... P.S. Ryan Reynolds si úspěšně klestí cestu do mojí TOP 10.

Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Oproti stylové jedničce totální, asi tak D-čkový sr*nec... nešlo se na to ani dodívat...

Symptom Pandorum (2009)

Spíš podprůměrné sci-fi, které mě přišlo nejen v akčních scénách dost zmatené a tak jsem to všechno úplně nepobral. Navíc je to trochu vykrádačka například Sunshinu, který jsem viděl nedávno a spousty dalších sci-fi filmů. Takových 50%

Hanebný pancharti (2009)

Před zhlédnutím jsem byl rozhodnutý, že budu při hodnocení nekompromisní. Tarantino točil narychlo, trailery mě moc nenadchnuly, pak ty zvěsti o tom, že se musí přestříhavat atd. Pancharti mě ale příjemně překvapili. Jde vidět že si režisér natáčení naplno užívá, nenechá se ničím ovlivňovat (koho zajímá co teď frčí?!) a točí si podle sebe, podle svého vkusu (ostatně jako vždycky ). Kamera, nezvyklá hudba, vyčerpávající dialogy, humor ale i surovost některých scén, tam všude jde nádherně vidět Tarantinův nezaměnitelný styl. U tohohle snímku je dvojnásob znatelná režisérova láska a hlavně pocta kinematografii (celá ta zápletka s kinem atd. ) 80%

Malá Miss Sunshine (2006)

Docela průměrný rodinný film, který mě nijak extra nezaujal. Ale jako výplň volného sobotního večera je to příjemná podívaná. 65%

Číslo 9 (2009)

Originální animák s vymakanou animací a dechberoucími akčními scénami. I přes krátkou stopáž se zde ale najde několik hluchých míst, které kazí celkový dojem z filmu. Škoda, čekal jsem víc. 65%

Komici (2009)

Od Apatowa pro mě zatím nejslabší film. Přechod od čistokrevné komedie k vážnějšímu tématu by nevadil, kdyby film netrval dvě a půl hodiny. Navíc podivně balancuje mezi fucku-plnou komedií a dramatem. Tohle režisér podle mě nezvládl ukočírovat a tak jsem více než polovinu prozíval. Sandler dokáže zahrát mnohem líp, jak dokázal v Reign Over Me. Tady mi jeho výstupy ( hlavně ty na jevišti ) přišly dost křečovité. To ani nemluvím o Sethu Rogenovi, který mě každým filmem leze na nervy víc a víc.

Děsnej dupák (2009) odpad!

Několik hloupých, zbytečně fekálních, na sebe nenavazujících scének. Až na pár vyjímek, u kterých vám zacukají koutky strašná trapárna. Herci hrůza, scénář snad ani neexistoval, Wayansové jsou loseři. Superhero Movie je proti tomuhle parodie století... Takovouhle hloupost bych se styděl vypustit, přitom je to škoda. Z filmů typu Let's dance by se dala vytřískat parodie velice slušná...