• Krátkometrážní

Devadesátky (2022) (seriál)

Nebojím sa napísať (povedať) - jeden z najlepších českých seriálov. Na každý nový diel som sa tešil celý týždeň. ... Je to ten z tých, ktorý sa stal už u zrodu kultom. Best !

Polosvět (2022) (seriál)

Výborná séria dokumentov, ktoré sú akousi príručkou a pomocníkom k veľaúspešným ,, Devadesátkám,, ,  obohacujúca o viaceré dnes už toľko menej známe, či zapomenuté pikošky z politického, či skutočného sveta.

Stáří není pro sraby (2022)

Magnusek je sympaťák, jeho posledným filmom ma celkom potešil, ako aj v úlohe Shoky a Morthy, kde bol dokonalý. Ale tady viacej ako 2* dať je maximum. Film začína celkom sľubne, ale postupne divák zisťuje, že film postáda z dejovej linky a všeobecného konceptu takmer všetko. Zmar dovŕšil záver, ktorý bol doslova  ukážkou trápnosti a nevkusu, tak že aj Troška by sa červenal.

Cesta domů (2021)

Posledný film zavŕšil, dnes sa nebojím povedať, už kultovú trilógiu. Vorel nám servíruje to, čo od neho čakáme, čím je jeho rukopis jasný. Dočkáme sa spokojnosti, ľahkého posolstva a kritiky spoločnosti. Dobrá trojka.

Ďáblové (1971)

Kladivo na čarodejnice krížené so 120 dní Sodomy. Atmosféra a scény ako po použití psychotronických a narkotických látok. Takmer bez hraníc. To je u mňa vždycky plus, keď niekto ,,ukáže, že má gule,, .

Večírek (2021)

Nesympatické charaktery a bohužiaľ, ani nie veľmi vtipné. Má to v sebe určitý druh humoru, ktorý ale každému asi nie je moc po chuti. Slabé.

Volným pádem (2021)

O Divadle Mír a o jeho hlavných tvárach toho ešte toľko nevieme, ale ja hovorím - všetkého dočasu!!! Talent i nápady tu sú, ale myslím si, že toto je ešte niečo medzi celovečerákom a absolventským FAMU. Tým nič v zlom. A za druhé film svojou komornosťou by mi viacej sedel u divadla , než na plátne. Suma sumárum : zvláštne, originálne, trefne vtipné i tenkou hranicou medzi genialitou a absurditou.

Guru (2022) (seriál)

Po Roubalovi sa viac-menej naplnili očakávania aj u GURU. Očividne Voyo nechce uspať na vavrínoch... Koniec mohol byť viacej vysvetlený, čo so dialo a stalo po.... Inak, spokojnosť, 3 diele sú akorát, herecky dobre namixované a režisér tu vedel akým smerom chce seriál viesť. Dobrá práca.

Silvestr 1998 (1998) (pořad)

Jeden z posledných Silvestrov na ktorý sa ešte dalo pozerať.

Jozef Mak (2021) (TV film)

Nebál by som sa dať aj plný počet, je to tak za 4,5*, ale vlastne na tom až tak nezáleží. Bebjak ako momentálne slovenská jednotka na jeho pozícii nám ukazuje ako má vyzerať klasický slovenský film zo všetkým čo má k nemu patriť. Nesmrteľná novela, ktorá mohla byť u viacero študentov kyslou pachuťou a nočnou morou je vyústením toho, že to ide urobiť aj ,,zábavne,, a pre široké spektrum divákov.