Proti zdi (2004)

80-85% ... Veľmi depresívna dráma z komunity nemeckých Turkov o veľmi nepravdepodobnom páre.

John Wick (2014)

85-90% ... Musím to trošku aj prehnať s hodnotením, ale to čo som dostal naservírované ma jednoducho dostalo. Jednoduchá a prostá dejová línia, no fantastické prevedenie takmer do bodky. Keby mi niekto zabil psa, zachoval by som sa asi rovnako, aj keď čo sa týka rozsahu asi oveľa menší masaker :D

Hvězdy nám nepřály (2014)

75-80% ... Popravde, čakal som ešte väčší doják, ale i tak nadpriemerná romantická dráma, ktorá väčšinu času pôsobí veľmi nenútene a prirodzene a navyše má popiči soundtrack.

Kámoš (2003)

80% ... Naozaj neviem ako tento film opísať, ale svojou bezprostrednosťou ma chytil za srdce :)

Přizdis*áči (2011)

75% ... Síce trochu stráca na kvalite oproti seriálu, ale i tak je táto partia pošukov stále k popukaniu.

The Inbetweeners (2008) (seriál)

80-85% ... A TV series full of weirdos. Hilariously ridiculous.

Síla muže (1992)

75% ... Ďalší emotívny film z obdobia apartheidu v JAR. Každý jeden silný jedinec odhodlaný bojovať za zmenu spoločnosti je dôležitý pre vytvorenie kolektívneho povedomia a nastolenie lepšieho života. ... Dobrá myšlienka, no ešte lepšie prevedenie by tomu určite neuškodilo.

Sousedi 2 (2016)

60% ... V podstate platí to isté, čo pri prvom dieli. Ničím extra výnimočné, šablónovité ale sem-tam sa človek schuti zasmeje.

Bestie bez vlasti (2015)

80-85% ... Veľmi emotívne a znepokojivo pravdivé.