Hledání Země Nezemě (2004)

Tento film sa ma fakt doktol...tento film nie je urcite urceny pre kazdeho..nie kazdy ho dokaze vnimat tak jak by o reziser ocakaval...a tym padom to pre neho nebude dost dobry film...no ja som si ho uzil na plno =)

Absurdistán (2006)

nebol by som si tak 100% istý ci sa aj nas svet neruti do podobnej situacie... z mojich pozorovani okoliteho sveta mi vyplyva nieco podobne

12 opic (1995)

Tak som si to opäť pozrel a stále sa mi to páči. Sci-fi jak má byť. Plus otázky morálnych hodnôt, etických zásad. Aký je osud ľudstva? Skvelý scenár a herecké výkony. Mladý Brad Pitt je znamenitý. 85-90%

Vetřelec ³ (1992)

nejak tymto filmom neklesá úroveň...teda presnejšie nijak badateľne

Gang v útoku (2006)

veľmi sa mi to podobalo na Remember the Titans s Denzelom Washnigtonom až na to ze tu neobl zobrazený rasový motív ale vychovno-nápravná spoločnosť...napriek tomu sa mi to páčilo i keď som mal vážny pocit že pozerám to isté ale fajn to bolo

Hostel II (2007)

ako tomuto moze niekto dat 5* =D .... no ja davam 1* za obsadenie Milana Kňažka v tomto filme =D

Hostel (2005) odpad!

fakt hnus...jednak mi vadilo zobrazenie slovenska i keď to by až tak na kvalite neubralo...no jednoznacne to je viac ako hodina nudy kým sa vobec nic nedeje..clovek s nadejou caka ze uz uz sa nieco stane a ked sa uz nieco stane tak len smutne skonstatuje ze ak toto stalo fakt za hovno...no ocakaval som viac ako som dostal

Gremlins 2 (1990)

o niečo horšie ako jednotka

Gremlini (1984)

viac vtipné ako hororové ...mne sa ten film paci uz len kvoli malemu Gismovi..to je tak zlate zvieratko ze nevaham a chcem ho domov keby sa to niekde vyskytovalo...a tí malí zelení lotri ktorym je smiesne takmer vsetko no tiez supr...=D