Saw 5 (2008)

Saw patril vždy medzi moje obľúbené i keď čoraz viac stráca na nápadoch...resp už stratil..

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

je to proste perfektne, clovek sa dokaze na tom tak rehotat bezohladu na to ci je to dieta alebo dospely....fakt stoji za to...

Děti Anakondy (2008) (TV film)

Už len obsadenie značí veľký prepadák...a vzhľadom na to že už prvá Anakonda bola strašná blbost si myslím že tretí diel sa už vobec neoplatilo filmovať

Hank a Mike (2008)

total bullshit!!!!....two easter bunnies..how's that even possible???... to už akože fakt nemaju kde čerpať nápady??

Disaster Movie (2008) odpad!

Už od dobroty nevedia čo s peniazmi. Všetky tieto dnešné paródie stoja za ho*no! ... a s akou veľkou radosťou to oni vždy propagujú ako keby čakali že to dosiahne neuveriteľný úspech..je mi do do plaču z tohto suchého humoru

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Obľúbený režisér, vynikajúci film, nádherné prostredie. Fantasy jak sa patrí. So stúpajúcou kvalitou a fantastickým vyvrcholením v poslednom dieli trilógie.

Osvícení (1980)

Nie je z tých horrorov z ktorých by ste sa klepali. Mal som z toho taký psycho pocit. Ale až ku koncu to začalo byť trošku viac hororovejšie. Z tohto film vám síce moc husia koža nebude naskakovať ale čo sa originality týka tak bezpochyby jeden z naj hororov.

Interview s upírem (1994)

Spomedzi upírskych žánrov najlepší film. Nie je jak každý upírsky film len o vyvraždovaní, ale je tu vidno aj hlboký príbeh.Konečne! Malá Kirsten bola vynikajúca.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Ani nemusím komentovať. Veď film sám o sebe už pomaly patrí medzi klasiku. No proste spomedzi vojnových filmov pre mňa je tento jeden z najlepších.