Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Nezáživné, nudné a tak trocha trápne. Scény, kde Megan "plachtí" vzduchom a kúše ľudí o sto šesť mali údajne za účel diváka vystrašiť. Mali, ale nevystrašili. Image zlej kočičky sedí, no predsa si na to dievča nejak nemôžem zvyknúť. Celučkú stopáž len čakám, kedy už odštartujú (záverečné) titulky. Veľký potenciál, slabé využitie. Jennifer's Body mohla byť slušne podaná, hororová komédia do dažďa, no ostala len príliš zdĺhavá fraška. A hlášky? Prosím vás, zopár kvalitných dialógov na zasmiatie a vy ich hneď idete vychvaľovať až do neba.. Niečo mi však hovorí, že neznámi herci a neotrelý režisér by z filmu spravili kultovú záležitosť.

Garfield ve filmu (2004)

Taká tá jednoduchá, oddychová komédia. Neurazí (vlastne urazí), ale bohužiaľ ani nepobaví. Kameň úrazu spočíva v nevtipných a až primitívne detských vtípkov, na ktorých si jedinec nad dvanásť rokov ide oči vyplakať (možno urážam aj deti pod dvanásť). Ak by ste však náhodou tento film našli v novinovom stánku za 10 ,-sk/čk, neváhajte! Pretože presne takú cenu Garfield má. Brakovú, príliš nízku, ale kvalitatívne krásne vystihujúcu.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál)

Priznávam, že som tento "seriál" (dnes už po práve označovaný ako česká telenovela) kedysi sledoval. Ale v tej dobe mal ešte iný názov, sympatickejších hercov a náplň, ktorá bola jakž takž na úrovni.

Sám doma a bohatý (1994)

Kedysi bol pre mňa tento film vyslovenou modlou. Ale dnes len pomaly krútim hlavou. Rozpočet $40 mil.? Za čo?

Beer Story (2005) (amatérský film)

Jedna hviezda za hlášku "Hmm, to je dar od boha!". Mimo nej nezaujímavé, neoriginálne, amatérske video.

Televízne noviny (1996) (pořad)

No, čím začať. TV Markíza mi odjakživa bola proti srsti (komerčina). Občas "zažiaria" aj nejakou rozumnou reportážou, ale rozoberanie rómov a H1N1 (prasacina)? Ďakujem, neprosím.

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)

Pozor vážení, začíname! Prdy, prdy, samé prdy. Občas sa pritrafí nejaký ten “vtip”. Na scénu prichádza Buddy Love a veľmi napínavý dej. Na zaver neočakávaný happy end, pri ktorom si môžme zatlieskať, že už toto veľmi zábavné dielo skončilo.

Kerberos (2005) (TV film)

Za tento rozpočet (1,7 mil. $) sa dalo vyštaviť omnoho viac – viď. Šňup.(2 mil. $) Veľmi slabý odvar B filmu s nehorázne nepríjemnou, vizuálnou stránkou, nudným dejom a trápnym hereckým obsadením.

2012: Soudný den (2008)

Ale..to snáď nemohol natočiť ..zohnal som si úplné iný film, och! Televízna srágora ako vyšitá.

Vidláci v Rusku (2003)

Na jedno pozretie...bez ruky a jedného ucha, ale ako tak som to ešte prežil .