Volejte Saulovi - Zábava a hry (2022) (epizoda)

Po akčnej a napínavej osmičke prišla emotívna a dojímavá deviatka. Už teraz sa neviem dočkať ako na toto neuveriteľné tempo tvorcovia nabehnú a ukončia sériu s plnou parádou.

Banda - Série 3 (2022) (série)

The Boys patrí v súčasnosti medzi najlepšie seriály. Tvorcovia od prvej série posúvajú latku stále vyššie a vždy dokážu prekvapiť.

Černý telefon (2021)

Atmosferické v rovine kriminálnej, ale aj v duchárskej. Vedľajšia línia so sestrou ma bavila rovnako ako tá s hlavným hrdinom. Zakončenie by som si však vedel predstaviť lepšie. (Forum Cinema, Lotyšsko, Riga)

Banda - Herogasmus (2022) (epizoda)

Herogasm splnil očakávania v explicitných scénach a uspokojil ma aj skvelým finále. Som veľmi zvedavý, ako tvorcovia naskočia na takto kvalitne rozbehnutý vlak. Latka je nastavená ozaj vysoko.

Muž z Toronta (2022)

Klišé priemer bez nápadov s overeným Woodym Harrelsonom a prevareným Kevinom Hartom. 5/10. Viac v recenzii.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Obi-Wan má naozaj skvelé, emotívne scény plné nostalgie, ale aj množstvo omáčok a nelogických krokov postáv. Tvorcovia z potenciálu, ktorý má príbeh po SW III, vyšťavili naozaj málo. Ako verný nadšenec tohto sveta sa však viem tešiť aj z maličkostí. Objektívne 6/10, subjektívne 7.

Obi-Wan Kenobi - Část VI (2022) (epizoda)

Časť s útekom slabá, s Revou prvoplánovaný priemer a súboj hlavných postáv naopak emotívny a plný napätia.

Spiderhead (2022)

Film chce v niektorých momentoch diváka pobaviť, v čom však zväčša absolútne zlyháva, a na druhej strane to hrá na vážnu strunu. Ani v tomto bode však nie je úspešný, pretože nedokáže dostatočne gradovať napätie a od začiatku až po záverečný, príšerne natočený súboj vieme, čo nás čaká. 4/10. Viac tu.

Obi-Wan Kenobi - Část V (2022) (epizoda)

Scenár je stále deravý a zápletka veľmi jednoduchá, ale nostalgia bola v tejto časti výrazne prítomná a záver ma potešil. Subjektívne by som mohol dať štyri hviezdy, pretože mi pri každom flashbacku skákalo srdce, ale keď vidím ten nevyužitý potenciál, objektívne to fakt na štvorku nie je.

Banda - Úžasná pětiletka (2022) (epizoda)

Vtipné, zábavné a krvavé. The Boys si aj po prvej polovici 3. série stále udržiava veľmi vysokú kvalitu. Ani v jednej epizóde nechýba napätie, strach o hlavných hrdinov, nepredvídateľný vývoj a v neposlednom rada ma tvorcovia ohurujú čoraz extrémnejšími a šialenejšími gore zábermi. Len tak ďalej.