Kid (1921)

Skutočné umenie, ktoré naučilo ľudí snívať.

2012 (2009)

Ako čo sa týka príbehu, zápletky hrdinov, tak to nula bodov. Clishe. Všade bolo cítiť clishe,a veľa nelogických vecí.Nebolo tých miliardárov nejako veľa ? Prečo všetko horelo,praskalo hneď za hlavnými hrdinami filmu ? Film som si predstavoval inak. Ale dalo sa na to pozerať, akčné scény ako sa všetko ničí, všetko padá atď bolo na vysokej úrovni. Katastrofické filmy veľmi nemusím,ale tento je celom vydarený.

Saw 6 (2009)

Nič výnimočné, som fanušíkom SAW a preto tri hviezdy, ale inak slabota, SAW už nikdy viac

Ružové sny (1976)

Báseň slovenskej kinematografie. Láske dvoch ľudí z iných kultúr tetno raz nebolo dožičené, či to bol už osud,alebo ľudia samotní...

Gamer (2009)

Trailer bol viac než nadupaný,ale ostalo to pri trailery. Niektoré scény by si zaslúžili väčšiu hlbku ostrosti, zo švenovania a ostrenia bolí po čase hlava. Film je zmiešaninou Minority report a Rallye smrti, no na tieto filmy nemá.

Návrh (2009)

Všetko bolo dosť predvídateľné. Typická americká romantická komédia, prvá polovica filmu celkom baví,v druhej polovici entuziazmus opadá...

Jak se vaří dějiny (2008)

Kuchári z rôznych krajín rozprávajú svoje príbehy z vojny. Páči sa mi téma kuchárov, pretože cez ňu sa dá marginálne popísať celá situácia konfliktov v Európe. To, že kuchári sú rovnako dôležitým aspektom ako zbrane si len málokto uvedomoval. Kuchári rozprávajú svoj pohľad na vojnu, pričom každému je jasné že vojna nemala zmysel a ony boli len obyčajnými vykonávateľmi rozkazov nadriadených. Dokument má svoj humor. Pekná kamera a investigatívny autor to všetko sa podpísalo pod moje päťhviezdičkové hodnotenie.

Obrazy starého světa (1972)

Umelecké dielo. Ľudia na sklonku života rozprávajú o svojich príbehoch. Život človeka naučí najviac. Pri pohľade na zvráskavenú tvár vidím kameň, avšak kameň, ktorý ma dušu. Čo má v živote cenu ?

Veľký rešpekt (2008)

Jasne, že je to trápne a pod. Na školácky film veľmi dobré, zasmial som sa poriadne. Paródia obyvateľov nášho hlavného mesta