Taboo (2017) (seriál)

je to dobrý, ale strašně se to vleče a ke konci už mi to přišlo až moc překombinovaný. Atmosféra by se ale dala krájet. 7/10

Správní chlapi (2016)

"meh". to naprosto vystihuje. nenudil jsem se u toho tolik, jako kdysi u Kiss Kiss. Pár světlejch momentů to má, Crowe i Gossling jsou v pohodě, ale je to takový strašně překombinovaný, onanistický nic. Shane se snaží bejt novej Tarrantino, ale moc mu to nejde. O predatora se začínám trochu bát

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

čekal jsem, že to bude ještě o něco horší. Kdyby šlo ignorovat scénář a casting, byl by to možná i dobrej film. Líbí se mi, jak to vypadá. Story je sice idiotská, ale takhle to úplně stačí. Ale ten casting. Holy shit. Takovej fail jsem snad ještě neviděl. Davidův otec je tam na pěst a naprosto zbytečně, Goldblum hlásí chytrý kecy, a při tom čumí jak kdyby měl zácpu. Doktor, černej panter, prezident a prezidentka... naprosto nejvíc k smíchu pokaždý, když jsou v záběru. Mladá parta hic v čele s divným Thorem a Smithem od vietnamců, jako by vypadli z nějaký Divergence nebo podobnýho teen shitu a jejich vtipný hlášky ukazují světu nový obzory trapnosti. Kde to minule táhnul Smith se svejma macho vtipnejma kecama, tady ve mě pokaždý, když se pokoušeli o humor, umřel kousek vkusu. A potom přišel John Oliver a ve svých "naklíčovaných", po domácku natočených scénách (ve stylu Jimmy Kimmela) ten zbytek vkusu úplně zavraždil. Při pokusu zjistit, jakou tlačenkou se tam to dřevo dostalo a jak mohl někdo dopustit, aby ta postava nebyla vystřižená naprosto a úplně komplet, zjistil jsem, že to není John Oliver, ale nějakej Nicolas Wright. Že to celý je asi myšleno vážně a že tenhle tragéd nejenom obohacuje můj kulturní život svým "herectvím", ale taky se podílel na scénáři tohohle mástrpissu a že by měl dělat i na scénáři nový Stargate. Uff. V tom případě doufám, že tam nebude hrát a že se tam bude co nejmíň mluvit.

Crowded (2016) (seriál)

Patricka Warburtona mám rád hlavně kvůli Rules of Engagement. Crowded ale krom něj a sympaticky obsazených dcer nic, proč by to mělo dostat další řadu. Celej seriál tak působil, jako by utekl z roku 1994. Největší problém byl scénář a nevlastní matka. Celkem mě překvapilo, že tam nebyl žádný muslim, aby si mohli odnést zlatého bludištáka za maximální politickou korektnost. Takhle tedy ne. 3/10

Osm hrozných (2015)

nechce se mi, ale musim souhlasit s popickem. na to, ze to ma 2 a tri ctvrte hodiny a skoro nic se tam nedeje, jen si povidaj, je to naprosto bozi. Western je jen skatulka, stejne tak by to mohlo bejt scify nebo fantasy a vysledek by byl stejnej. Russell (spis jeho knir) je tam skvelej, S.L.Jackson po dlouhy dobe neni prehravajici parodie sama sebe a Goggins (kterej byl naprosto dokonalej v Shieldu a od ty doby vsude jen pricmrndaval) si to krade pro sebe, kdykoli na nej zamiri kamera. Spousta recenzi to popisuje jako jeden z nejhorsich Tarantinovejch filmu, me to naopak prijde jako jeden z nejlepsich. Tohle je proste ten OLDSCHOOL Tarantino, jako byli Reservoir Dogs a Pulpy. Django i Pancharti byli skvělí, ale už to bylo až moc "filmový". Tohle je ta pravá Tarantinovska "divadelni" inscenace, kde jsou proste jen kulisy a cely to tahne scenar, rezie a herci. Navíc ten super sirokouhlej format tomu dodava grady. Jak jsem nesel na StarWars do kina 2x, tak tady to napravim. 10/10

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

když jsem byl ještě malej kluk, nosil jsem péro, šíp a Luke... Skywalker byl můj vzor. Poučen z předchozích nezdarů, sestrojil elektrickou kytaru a rock´n´roll byl zrovna narozený dítě... a já se vydal po čtvrtý s velkou opatrností do kina na Star Wars. Po IV, I a II byla na řadě ep. III, která měla hodně co napravovat. Jenže v týhle epizodě bude vole Darth Vader, takže to nemůže bejt S(h)it! Razíme na půlnočku, protože prostě STAR WARS, VOLE! Vybaveni Williamsovým OST k epizodě 4 řvoucím na plný koule a světelnejma mečema v rukouch mávajících z okýnka trestuhodně přetíženýho Civicu razíme před půlnocí směr Zličín. U vstupu svádíme lítý boj o plakáty... naštvaně čumící digiJoda vs Darth Vader s křečí v ruce... za pomoci "síly" odhazuju dav dětí a zmocňuju se posledního kousku. Kino utichá, světla zhasínají a jde se na věc. Po kecech z lítajících písmenek o nějakým Grievousovi, o kterým nikdy nikdo neslyšel a hromadě politickejch blábolů se ocitáme přímo ve víru vesmírné bitvy. Ty krávo, to vypadá líp jak první 2 epizody dohromady... hustý... a ty raketky jsou skoro ne úplně k zblití hnusný a navíc maj roztahovací křidýlka, skoro tak jako X wingy... slintám si šunkový popcorn na sváteční Star Wars triko a rukou pomalu směřuju k poklopci. Prostě vlhkej sen! Kde se vzaly, tu se vzaly, na naše hrdiny najednou krom raketodroidů útočí i náplně do Kinder vajíček! (WTF?) Je čas na humorný zápas mezi pididroidem a ErDvaDéDva. Ehm... Kdyby místo čehokoli jinýho používali jen tyhle kindervajíčkový roboty, tak k žádný epizodě IV a dál nemuselo vůbec dojít... kdybych 2 roky před tím neviděl vesmírný bitky v Battlestar Galactica, od SYFY, V TELEVIZI!!!, považoval bych tohle za boží. Ocitáme se stroskotaní na palubě zloduchova korábu a ozývá se "Cítím, že je to past!. Co budeme dělat?" a generál Kenobi má nejdokonalejší plán v dějinách plánů. "Vlezeme do pasti!". Darth Saruman nakopává géniovi řiť a snaží se Anakina unudit k smrti kecama o tom, jak cejtí temnou stranu. Za skandování od Palpatina usekáváme Důkovi hlavu a pláčeme nad tím, jak je to nedžedájské a že to prostě není správné. Následují veselé eskapády v padajícím výtahu a už po nesčetněkráté všechny zachraňuje R2. Aby všem bylo jasno, že není v plánu udělat z ep. III důstojný zakončení nedůstojnýho prequelu k důstojný trilogii, hází hlavní hrdinové do placu džouky typu "něco nám upadlo" když se jim rozpadne křižník vejpůl. To je přesně to, co jsem chtěl vždycky slyšet od generála Tarkina v epizodě 4. Díky bohu že byl kancléř unesen, jinak bysme si nemohli potají zatrkat... Třeseš se, co se děje... Něco úžasného, jsem těhotná Anny! To je v pr... teda vlastně, to je skvělé! Je to šťastný okamžik! (přesně tyhle slova slýchám ze všech stran) Jsi tak krásná! To proto, že tě tolik miluju! Ne, to je tím, že já tak miluju tebe! Láska tě zaslepila? Ten kdo tohle psal by už nikdy neměl nic psát ani v sebeobraně. Dobré ráno, jakpak ses vyspinkala, báj D wej, umřeš při porodu. To dítě je požehnání! Doktor digiJoda ve své praxi dává Anakinovi přednášku na téma City vedou k žárlivosti, musíš zapomenout na všecho u čeho se bojíš, že to ztratíš. V hlavě mi probleskne scénka z červenýho trpaslíka. Rimmer: "Dělal jsem na lince důvěry." Lister: "Já vím. Jedno dopoledne." Rimmer: "Déle jsem to nevydržel." Lister: "Nedivím se ti. Volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák spletl číslo!" Džedájové nechtěl Anakina povýšit, protože se moc kámoší s Kancléřem a tak se vydává Anakin pro slova útěchy do velkýho bublifuku (WTF). Palpatin mu poví pohádku pro Sithský děti o tom, že se někdo stal tak mocným, že se bál jen ztráty moci. Anakin je z toho úplně paf a utíká se vyplakat zpátky mezi džedáje... hmm... Ty už evidentně irituje stejně jako mě a tak ho posílaj do prdele. Prostříh na Kashyyyk, kde se digiJoda bratříčkuje se Žvejkem. Paráda, další skvělá postava. Jak porazit bandu opičáků bydlících ve stromech? Že by nějakej ten nálet nebo útok z orbity? Ale kdež, nejlepší je osvědčený pozemní útok na jediný bráněný místo. To nám dá moment překvapení. Mezitím se mladej Skywalker cítí ztracen, protože není správný džedáj. Chce víc a to by neměl! (už mi zas krvácí uši) Neumřu při porodu, slibuju ti to!!! ..... tak to je pak všechno v cajku, můžem si namísto šprtání sithštiny otevřít lahváče a mrknout na fotbal, když to slibuješ. Obivan se vydává hledat Greivuse na jediný místo kde může bejt a jako pozdrav se mu dostává velmi nenápadné "je tady, drží nás jako rukojmí"... aby nemusel chodit pěšky, pořídí si tu nejuřvanější přerostlou ještěrkokrysu na celý planetě. Celkem by mě zajímalo, jak se k ní dostal. Těžko přišel do autopůjčovny a s rozběhem prstem ukázal na ní a řval, že nic jinýho nechce. Další z geniálních Obivanových plánů... skočit mezi milión droidů a všechny je rozsekat.... hláškou "nazdar". Kino pláče smíchy... i když možná to byly slzy zoufalství. Paráda, bitka se světelnejma mečema, víc pokurvit než bitku s Darth Maulem to nemůžou. Po chvilce zjišťuju, jak moc tvůrcům křivdím. Můžou. Ventilátor Greivus je největší fail v dějinách bitek se světelným mečem. A driftování na ukvičený ještěrce po střeše díry dojem nijak nevylepšuje. Nauč se znát temnou stranu síly a zachraň manželku... blablabla, nebuď pouhý pěšák, blablabla, toužíš po životě co má smysl, blablabla, cítím ten tvůj hněv, blablabla... Bad Motherfucker Windu si jde s džedájským komparzem zatknout Palpatina, protože mu Manekýn Skájvolkr utíkal po jejich rozhovoru hned všechno vyslepičit. I když Palpatin drží ten meč jako dildo, džedájskej kompars umírá v okamžiku a ve chvíli. kdy leží Palpatin na lopatkách, namísto zabití má Windu potřebu mu sdělit, že prohrál. V tu chvíli se z Palpatina stává další verze JarJara a každý další scéna s ním je naprosto nesnesitelná, a to ani nemusí blábolit o síle. Z toho plyne další rada pro děti: Chcete následovat temnou stranu? Noste černý hadry, kapucu a bavte se s nejstarším důchodcem v hoodu. Když budete mít štěstí a jeho demence či Alzhaijmr (čti = úroveň midichlorianů) bude dostatečně na výši, začne vám říkat Darth Cokoli a máte vyhráno. Z ničeho nic největší kámoši džedájů obdží rozkaz 66 a začnou "strategicky" střílet jeden džedájskej kompars za druhým. Podle mě to byl další plán stratéga Kenobiho, jen zapomněl těm Džedájum říct, že maj jen hrát mrtvý a ne se nechat zabít. Minichybka v dokonalým plánu na odsun do exilu. Co se děje, Anakine? Džedájové se postavili proti republice. A co budeš dělat? Nasadím si kapucu a poletím na planetu Mustafa všechny pozabíjet. Tím se všechno vyřeší. V džedájský školce to fungovalo. Poprava místokrále obchodní federace bylo velmi cool a nebejt to prosříhaný s tím senátovým cirkusem , dalo by se to označit za skvělou pasáž filmu. Padmé, musíme Anakinovi pomoct. Letíme do lávový planety a překecáme ho, aby byl hodnej kluk a přestal zabíjet malý děti. Poleť se mnou, na všechno zapomeneme a vychováme děti. Nechci, protože mám kapuci a jsem největší badass u nás v hoodu. Svrhneme kancléře a budem vládnout galaxii spolu, bitch. Žárlivá scénka, mind grip bitch slap a na scénu přicházi souboj století, nebo jak o tom strejda Lucas mluvil. Pokud nejsi se mnou, jsi můj nepřítel! 3...2...1... FIGHT Tyvole, to je hustý... dejte si do huby... paráda... Wait What, proč tam najednou skáče digiJoda a mlátí se s Darth Jokerem? To nemůžou nechat alespoň jednu dobrou scénu v celku a nesrat do ní nějaký jiný scény? Aby toho nebylo málo, obě zmíněné scény se začnou předhánět v míře over the topovatosti a bitka na lávovejch krách soupeří bok po boku žonglování senátovejma lítátkama. Z toho věčnýho facepalmování už mě bolí obličej i ruka. Člověk ale musí uznat, že scéna s hořícím Anakinem byla skvělá. Bez ohledu, jak k tomu došlo, tohle je scéna, na kterou NAPROSTO ÚPLNĚ VŠICHNI ČEKALI. Christensen out, Vader In. WIN WIN! Od 118 minuty je Ep. III. naprosto geniální a úplně dokonale se šroubuje na starou trilogii. Porod Leyi a Luka, pohřeb Padmé, oblíkání Vadera, umístění dětí do "pěstounské" péče... prostě pecka. Kvůli těmhle 9 (!!!) minutám stojí za to přežít tu omalovánkovou 6 hodinovou žumpu bez scénáře, která tomu předcházela. Ještě že je tam +- každou hodinu nějaká scénka, která marně živí naději, že se to zlepší a donutí to diváka nevypnout. Ep. III je celá koncipovaná temějš, tempo to má svižný a název více méně taky... ty 2 shity před tím se teď mstí na relativně dobrým filmu, kterej degradujou svejma politickejma a milostnejma blábolama a castingem. Z nový trilogie zdaleka nejlepší epizoda, ale když odsekneme posledních 10 minut, je to zhruba na úrovni jedničky.Místo JarJara je tu DarthDědula, blejskavý raketky jsou pořád superblejskavý a krajinky a města jsou pořád super. 6/10

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Za devatero horami a devatero řekami v předaleké galaxii... o 10 let později. Z malýho budulínka je kapitán balič, Královnou se stala Jamela a JarJar dělá tajtrdlíky v hábitu, namísto tepláků. Kdyby ty housenky Padmé kously do nohy, ten film by mohl mít o hodinu míň nudný vaty. Ale ObiWan s Anakinem cejtěj, co se za dveřma děje, takže to cejtili 5 minut a řešili vteřinu před kousem, pro dramatickej efekt a jako oslí můstek k nůďo honičce (to, co bylo v 5. elementu naprosto boží, tady se to vleče jak tejden před vejplatou). Protože vražda senátorky nevyšla o fous, když byla v hotelu plným ochranky a Jedájů, pošlem jí autobusem přes půl galaxie, jen s jedním nadrženým puberťákem... aby byla v bezpečí, ne asi! Šipka, která zabila poskoka je z planety, která není na mapě, ale určitě tam je... jak se to asi stalo? i 4letý dítě ví, že to někdo vymazal. Obivan Blesk Kenobi... Tak sem tu, Obivan Džedáj, jsem rád, že na mě všichni čekáte, i když tu 50 let nikdo nebyl. Dík za parádní armádu... kam byste je asi dávali, kdybysme se dalších 50 let neozvali? Hmm... Jestli trpíš jako já, řekni mi to! To nejde. Jde! Poslouchej mě! Žijeme v reálném světě... blablablabla... nůůůůddáááá... Já tomu nepodlehnu. (spoiler: podlehla) Bitka Obivana s buFettem... paráda, konečně dobrá akce bez patetickejch keců a hnusnejch efektů. Škoda, že se na ní čekalo 59 !!! minut. Vím, že Amidalu nesmí nikdo zabít a musíme se skrejvat, takže si uděláme výlet do největšího zapadákova v celým vesmíru a budem hledat mámu, kterou nikdo 10 let neviděl... proč taky ne. Můžem si vesmírem lítat jak je libo, ale kolem Tatooinu jsme posledních 10 let neletěli, takže proč né teď. Co by se asi mohlo stát. Ikonickej záběr na písečný iglů, strejček owen a teta beru... jen aby nám to připomělo, že tahle barevná lobotomie bez scénáře patří k těm filmům, který máme rádi. Mámu unesli pískomilové a my jsme se na ní vyprdli, i když je to láf of máj lajf. Je mrtvá, prď na ní taky, malej Any. Ani náhodou... ahoj mami, ahoj anakine, jsi tak vyrost, ráda tě vidím.... RIP. (lol?) Zabili Kennyho, parchanti... tak je pomečuju všechny... ženy, děti i starce... protože, proč ne. Bzzmm... vžuuum,.... bžžžž... Proč musela umřít, proč jsem jí nezachránil? Vím, že bych to dokázal... z toho plyne další ponaučení pro děti: jestli chcete podíl z důchodu rodičů. nebo je třeba vidět dřív, než natáhnou brka, navštěvujte je častějš než jednou za deset let. Nebo používejte telefon / skype / e-mail. Ale v galaxii far far away asi nemaj signál... a může za to Obivan, páč mě omezuje ! Takže ho pojedeme zachránit na planetu voprd, páč ho tam zajmuli a já tě nemusím vůbec hlídat před všema... takže jim jdem naproti a necháme se (po 20 minut trvající honičce jak z Toma a Jerryho) chytit. Nečekaně. A páč je to nuda k posrání, tak tam dáme i c3pO, ale vyměníme mu hlavu s retardovaným droidem a budem dělat humory. Darth Saruman: Jsme zloduši, tak aby to bylo všem jasný, tak zavoláme obyvatele celý planety, aby se podívali, jak ještěrka, kráva a malá ještěrka brutálně pofailujou sežrání JEDÁJÚ !! (proč je zabíjet hned, jsou to nicky a nic se nemůže stát... ne asi!) Kde se vzal, tu se vzal... digiJoda s bandou jedájskýho komparsu honí mouchy po aréně (v postprodukci se plácačky zaměnily za světelný meče, jinak si tu skvělou choreografii nemůžu vysvětlit) 10 minut digibordelu -> buFett umírá a rodí se tak malej buFett... to jen abyste nezapomněli, že pořád koukáte na Star Wars. všichni dostávaj od bandy přičmoudlíků v papundeklu čočku, jen ten nejzlosynovatější zlosyn uteče... musíme ho chytit... tady je... au, dostali jsme na budku... kéž by tu tak byl hopsající digiJoda, aby nás zachránil za pomoci epileptického hopsání a házení vším...budiž... Darth Saruman dostane od digiJody čočku a prchne... Záběr na svatbu emodebílka a Padmé v zácloně. Ani bych se nedivil, že jí to Anakin udělal za pomoci síly nějak ve spánku a ona si ho teď bere jen kvůli rodičům, páč je v tom. Jiný logický vysvětlení mě po tom učitelským proslovu při pokusu o balení nenapadá. Epizoda I. mě celkem překvapila, že to bylo koukatelnější, než jsem si myslel. Epizoda II. mě celkem překvapila, že to bylo ještě daleko horší, než jsem si myslel. Jedinej dialog tu nedává smysl a když už se o smysl začnou snažit, je to nějakej cheesy milostnej nebo politickej blábol, ze kterýho krvácej uši. Co se dyzajnu týká, platí pořád to, co u EP I. světy a města super, cokoli jezdícího a lítacího k zblití. Klady: Jediná dobrá scéna je Obivan VS buFett na vodní planetě. Padmé konečně nevypadá jak parodie na gejšu. Malej buFett, hudba. Krajinka. Zápory: všechno ostatní 2/10 a už to nikdy nechci vidět.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

v rámci zodpovědných příprav na premiéru století jsem se rozhodl, že si dám všechny SW do foroty, znovu, i přes odpor k nové trilogii (možná to ale hejtím neoprávněně, protože jsem to viděl jen jednou, kdysi dávno). Takže tomu dáme druhou šanci... Spoiler: není to hrozný... je to TRAPNÝ. Adam Sandler by se tam vyjímal a byl by to klasickej film z jeho produkce. Nicméně, musel jsem značně přehodnotit hlavní faily Za největší fail jsem považoval po celou dobu casting malýho Anakina. Teď mi překvapivě skoro vůbec nevadil. Největší fail EP. I., respektive celý nový trilogie, je scénář a design.. ehm... všeho. Rakety - nablejskaný superstříbrný dildo s minikřidýlkama... působí asi stejně cool, jako ty různý stříbrný / zlatý porshe, lamba, atd... čekal jsem, že vyleze Kvajgon s nějakým megařetězem na krku, rovným kšiltem, jointem v puse a brejlema na očích, ve sloumoušnu, a přes obrazovku se napíše THUG LIFE, pokaždý když byl záběr na to, jak přistávaj. Infantilní retardovanost... všude... ve starý trilogii mi nevadil snad jedinej ufoun... tady mi jich vadí většina, protože se všichni chovaj jak klienti zvláštní školy na výletě do města. Jar Jar by nemusel bejt špatná postava, kdyby nedělal pořád tajtrdlíky. Všichni závodníci, vedení obchodní federace a hlavně, především DROIDI !!!!! Jak může mít někdo armádu plnou roboretardů, to je mi záhadou. Celou dobu co byli na scéně jsem si je v hlavě přirovnával k mimoňům, až na to, že mimoňové nejsou tak moc retardovaný a sérii spíš vylepšujou, než aby jí poslali ke dnu. Nejen že jsou ti droidi hnusný a vypadaj jak kostry gunganů, ale to jejich věčný "Roger, roger", aniž by s nima někdo mluvil, to mě drtí... s dabingem je to potom úplně jiná liga a nebál bych se to vysílat někde ve studiu kamarád, protože ty rozhovory jsou asi tak na úrovni strážců vesmíru. A ty úchvatný přízvuky, jaký tam všichni maj... to je prostě masterpiece. Darth Maul: děti z něj ustříkávaly všechny, teď mi přišel jako nepovedenej cosplay na velikonoční vajíčko. Příběh: hromada nudnej politickejch blábolů, který si mezi sebou povídaj lidi, který oblíká vizážista Lejdy Gagy. Po hodině blábolení se začíná bojovat ve vesmíru, kde všechny ty raketky vypadaj naprosto odporně blejslavě a celý to vyhraje 5letej smrad, kterej náhodně mačká čudlíky. (BOŽE!!) Hlavně že to má nějaký to poselství pro nejmenší... i když jsou vaši sousedi blábolící nesvéprávný idioti, někdy můžete potřebovat jejich pomoc, tak na ně buďte hodní. Choreografie soubojů: na tohle téma bylo napsáno a natočeno kvantum materiálu... souboj na tatooinu byl krátkej a relativně dobrej, souboj Kvajgon + Obivan vs Maul byl jeden velkej fail. Abych to úplně nehejtil, největší překvapení je, že i když je většina součástek špatně, tak jako celek to má dobrý tempo, bavil mě muší kševtař, bavil mě Palpatine (to nejlepší na celý nový trilogii je právě on), bavila mě hudba. města a místa mě vlastně baví taky, jen všechny postavy a hejblátka vypadaj jak z domácího úkolu druháka, na téma "nakresli budoucnost" Windu a Joda jsou fajn zpestření (ostatní jedájové dělaj ostudu). Naprosto a zdaleka největším kladem celý epizody je to, že tu nehraje Hajden Christensen, proto Phantom Menace nepovažuju za nejhorší díl "ságy". Co se filmu, mimo kontext série týká, je to taková jednohubka pro školní děti (obdoba twajlajtu nebo Hungergames, namířená na chlapečky namísto holčiček). V kontextu série budou všichni Rainmakeři (kteří považujou cokoli kde se mihne světelnej meč za nirvánu) spokojení, ostatní se to budou nejspíš snažit ignorovat, nebo to nějak přežijou. Na svou dobu celkem povedený efekty tomu taky můžou trochu přidat, nicméně potřeba nacpat tam co nejvíc digi bordelu to táhne k zemi, co se stárnutí vizuálu týká. 5/10

Charlie Bartlett (2007)

Nevtipná komedie, super uvědomělé děti, americká výchova, poselství pro děti... ve filmu, kde nefunguje naprosto nic. Trapňoučkej scénář , mizerný herecký výkony (krom Kat Dennings a toho bitkaře), Působí to na mě jako nějaká rodinná podívaná z roku 1990, na kterou se dívají rodiče s náctiletými dětmi hned poté, co končí Volejte řediteli.

Léto k nepřežití (2001)

doplnil jsem si film, nez se vrhnu na serial... a ... pusobilo to jako nekonecnej podprumernej skec ze SNL. Herci a jejich postavy jsou naprosto super, prostredi je naprosto super a vazne jsem chtel, aby to byla vlastne obdoba Prci prcicky. Ale ono nic. Je to spis neco jako Moonrise Kingdom (kterymu jsem dal 9/10) u kteryho jakoby najednou vsichni zapomneli scenar (jestli to nejakej melo) a proste se rozhodli, ze budou 2 hodiny natacet random veci plny improvizace, ktera nema hlavu ani patu. Az na me bude nekdy nekdo argumentovat vetou "celou dobu se tam nic nedeje", tak mu doporucim tenhle film, protoze po jeho skouknuti sve stanovisko prehodnoti. Jsem zvedavej, s cim se vytasi serial, protoze s takovym skvelym castem je ten film vylozene promarnena prilezitost. 4/10