Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 7 bodů
Romčisan
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Horor
Drama
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Přátelé
(1994)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Castle na zabití
(2009)
Hra o trůny
(2011)
Farscape
(1999)
Hvězdná brána
(1997)
Spartakus
(2010)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Teorie velkého třesku
(2007)
Studio 30 Rock
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(11)
PinokKio
Prcek008
WillyMarks
metjuf
Krahulda
Anthrax100
edita.soad
Polda_Luke
Krussy
avasterswk
Lajky
Časové pásmo bylo změněno