• Publicistický

Devadesátky - Přiznání (2022) (epizoda)

Jak je to s tím příslovím? Potrefená husa se vždy ozve. Škoda, že se zde nedá zaznamenat vše, co se odehrávalo v médiích jako reakce na odvysílaných 5 dílů ze 6-ti. Nikdo není dokonalý a nic se nestalo tak, jak si někdo ve své hlavě nastaví, jak se stalo. Opět skvělý díl. O to více mě těší, co se děje okolo a v posledním, šestém dílu, se ukázalo, že to bylo tak, jak ty potrefené vypráví😂

Rozhněvaný muž (2021)

Výborně zpracované. Podobný námět jako film Den of Thieves.

Očista: Volební rok (2016)

Zrůdné, ale v historii již tolikrát opakované. Fanatismus nezná hranice. Dobře natočené, výborný námět!

Modelář (2020) odpad!

Co to mělo být?! Na co si ten film hraje? Co tím autor chtěl říci? Je vidět, že nejlepší díla vznikají v dobách útlaku a bídy. Zde se jen projevuje blahobyt, který v ČR vládl.

Smrtihlav (2017) odpad!

Neuvěřitelně špatný film

Devadesátky - Kleopatra (2022) (epizoda)

Trochu nepovedené. Moc informací do krátkého času na úkor kvality. Kdybych neznal tento případ z jiného filmu, ztratil bych se. Jinak jsem ale tád, že takový seriál vznikl!!! Výkony herců, výjimečné. Okrajováni jablka, příznačné!!!

Devadesátky - Král diskoték (2022) (epizoda)

Opravdu povedený popis událostí. Je ťežké vtěsnat celý děj do několika desítek minut. Povedlo se excelentně. Jsem rád, že si i mohu připomenout, co si ze zpráv z té doby pamatuji. Objasněnost případů tristní. Těžká doba. Opravdu výborně představené. Dobové scény, dobové vybavení. Jsem i rád, že 25 let po událostech je u nás možnost nalézt místa, kde se zastavil čas. Ať zůstanou i nadále!