• Krátkometrážní
  • Hudební

Magie kouzla zbavená (1997) (TV film)

Je fajn sledovat odhalení těch nejznámějších kouzel, které nám "Maskovaný kouzelník" předvádí, ale myslím, že to některá kouzla prozradilo tak, že se na ně už hodně lidí nenachytá. |85%|

Titanic (1997)

Jeden z nejlegendárnějších filmů světové kinematografie. |100%|

Timelapse of the Future: A Journey to the End of Time (2019)

Tohle video dokáže velmi dobře vysvětlit to, jak to vlastně všechno skončí a taky to, že lidstvo je tady ve vesmírném měřítku času strašně krátkou dobu. Velmi dobrý projekt. |90%|

Křidýlko nebo stehýnko (1976)

Opět kvalitní komedie Louise de Funèse, sice je to takové klidnější než většina jeho komedií, ale je opravdu vtipná, scéna se zlomenou nohou paní sekretářky obzvlášť. |85%|

Jeden hot a druhý čehý (1978)

Opět výborná komedie Louise de Funèse, opět výborný dabing Františka Filipovského, ale také se opět opakuje klasický konec všech Funèsových komedií a to je už vcelku ohrané. |80%|

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Něco tak vtipného se jen tak nevidí. Rowan Atkinson je prostě frajer. |100%|

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Po hodně dlouhé době český film na pět hvězdiček. Film s takto v podstatě inteligentním humorem se jen tak nevidí, občas to bylo mírně zvrhlé, ale jinak opravdu povedený film. |90%|

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Vcelku zajímavý film, ale některé pasáže jsou nereálné, ale některé zase dojemné a smutné, či veselé. A ten konec fakt překvapí. |75%|

Připoutejte se, prosím! (1980)

Takový film se jen tak nevidí, protože to je tak blbé až je to dobré a některé fóry jsou opravdu výborné. |60%|