Retro Puppet Master (1999)

Pokud nepočítám do hodnocení Axis Trilogii, tak je tohle bohužel nejslabší díl této série. Vytvořit Retro loutky je dobrý nápad. Tento díl se vlastně odehrává po trojce, ve kterým svým miláčkům vypráví, a své ženě Else připomíná příběh, který se mu stal ještě předtím, než vytvořil loutky které známe, Tuneláře, Čepelkáře, Střelce, Ohnivce, Pinheada, Kašpárka a Pijavicovku. Pak ale na scénu příjdou Retro loutky, sice vypadají celkem retro cool, bohužel využití nebylo velké. Hudba nevím proč jaksi neseděla. Sice byla dobrá, ale na loutkáře se nehodí, a nechápu, proč tenhle díl nemůže být tak dobrý jako předchozí díly. Vždyt ho točil sám David DeCoteau, který točil trojku. Sem tam se mihne něco romantického, ale nějaké hluboké soukromé věci od tohohle dílu nečekejte. Možná kdyby byla jiná hudba, a nápad s retro loutkami se lépe využil. Mohl by ten díl být na čtyři hvězdičky. Takhle bohužel dávám slabé tři hvězdičky.

Rychlá rota (1989) (seriál)

V dětství jsem žral Kačeří příběhy, Goofyho Tlupu, a pak jsem ještě vídával tohle. Ono mě se to v dětství strašně líbilo, ale svým způsobem, se jedná o znečištění jména Chipa a Dalea. Když jsem pak viděl původního Chipa a Dalea od Disneyho, bylo to pošpinění. Jak můžou ze zákeřných veverek udělat hrdiny?! To je to samé jako kdybych vzal Dartha Sidiouse z Hvězdných válek, a udělal z něho nejlepšího dobráka pod sluncem. Pokud nepočítáme to pošpinění, a kdybych ignoroval, že je tohle Chip a Dale, tak je to súpr nostalgie, ale ani tak by to nebylo na 5*. Ale s tímto pošpiněním, nemůžu dát více než tři hvězdičky. A animované seriály od Disneyho hodnotím pouze z nostalgických důvodů, a z pohledu 7letého kluka, jenomže mě už sedm let není dost dlouho.

Deník malého poseroutky 3 (2012)

Naprostý Vrchol série. Nejlepší děj. Každopádně, pes od Hefflyů nedělá velkou roli ve filmu. Už jen Rodrickův koncert, nebo Rodrickova záchrana z bazénu, nebo lebkodrtič, mě nemohl nedovolit se šíleně rozesmát. Nejlepší díl série.

Deník malého poseroutky 2 (2011)

Tenhle díl, má jeden menší problém. A to, že herci, kteří ztvárnili menší role, absolutně neumí zahrát dobře. Ale to mi nepokazí film, jelikož Představitelé hlavních postav, jsou suproví! Záleží také na ději, který je víc než super.

Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze (2017)

Mě bylo hned jasné, proč tu jsou noví herci. To protože původní představitelé Rowleyho, Grega, Rodricka dospěli, a jelikož v knížní předloze nejsou dospělí, tak je musí nahradit jiní herci (Akorát nechápu, proč je ve filmu řečeno, že Gregovi je 12 a Rodrickovi 16, když ve třetím díle bylo Gregovi 13 a Rodrickovi 17. Svým způsobem se jedná o kombinaci poseroutky, YouTube, a Bláznivé Dovolené, A výsledek je větší než super.

Vánoční zlo (1980) odpad!

Tenhle film je mou noční můrou, po tomhle hororu (Tohle není horor, ale nesmyslná málo brutální nudná stolice) Jsem se dlouho nekoukal na žádné horory, které jsem neviděl, protože jsem se bál, že budou tak nudné a bezvýznamné jak tohle. Celý tenhle film, je pro mě koukání do stěny (I ta stěna je vlastně lepší). Herci sice byli v poho, ale děj je příšerně nudný, a nechápu proč se z kluka stal psychopat jenom kvůli tomu, že si všimnul, jak si Santa užívá s jeho mámou. Hrozný odpad tohle. Tohle je skutečně Nejhorší horor co jsem kdy viděl. To i Arachnia, Vetřelec vs. Lovec, nebo Arachnid jsou milionkrát lepší než tohle. Tohle je fakt zlo.

Sonic Mania Adventures (2018) (seriál)

Co to sakra mělo znamenat???? Postavy tu vůbec nemluví, což je u Sonica záhadou, protože ve všech seriálech co jsem viděl mluvil. Ale jako.... Naprosto šíleně vtipné, kapku akční.... Je to prostě zkrátka řečeno ANIMOVANÁ VTIPNÁ PECKA

Vraždící bestie (1959)

😀. To mi Nikdo neuvěří, ale ten film se mi moc líbil. Když jsem viděl ty kostýmy, ve kterých byli vycvičení psi, chtělo se mi smát. Herci jsou pravý opak těch kostýmů. Ti byli dobří, to samé děj. Ten byl výborný. Proč ve filmu s dobrými herci jsou takové kostýmy?! Tím to udělá ten film mírně vtipný, a tím párem tento film patří mezi mé nejoblíbenější černobílé horory (I když tohle horor moc není, jelikož tohle je napůl Napínavý film, a napůl komedie). Hlavu nikomu neutrhnu, že tomu dal odpad, jelikož to je váš názor.

Vetřelec vs. Lovec (2007)

Abych řekl pravdu, filmy od Asylomu jsou špatné, ale dalo se tohle zkouknout. Obyčejné béčko (spíš zetko)ve kterém jsou laciné CGI efekty, je prostě obyčejný mockbuster. Herci až tak špatní nejsou (Asi jen tři herci, zbytek herců je opravdu hrůza) . Tenhle film stačí vidět jednou, a po druhé si ho už nepustíte.

Kyklop (2008) (TV film)

Má tenhle film nějaký jiný význam, než vraždění a podobně? Už se na ten film nikdy nepodívám, a v tomhle případě bych si radši pustil Arachnida nebo Arachniu (i když to jsou také špatné filmy). K tomu přičteme, že se zde v tomto filmu někdo ukřižuje, a nebo rozpitvá kyklopem.