Vytoč mého agenta

• Slovensko Vytoč môjho agenta
TV spot 2
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (více)

Epizody(8)

Seriál Vytoč mého agenta vypráví komediální příběhy z castingové agentury. V té je každý den plný pracovních i lidských nástrah: snaha uspokojit náročné potřeby hereckých hvězd, neustálý boj s konkurencí, komplikované osobní vztahy, které se často pletou do pracovních záležitostí – to vše musí tým agentury zvládnout, a obstát tak každý den v boji, který s sebou přináší mnoho absurdních a komických situací, stejně jako dojemných momentů a opravdových lidských dramat. Jedinečnost celého projektu doplňuje velmi zábavný model, ve kterém herecké hvězdy, které agentura zastupuje, hrají samy sebe. (prima+)

TV spot 2

Horn

Na rozdíl od mnoha kritiků si seriál docela užívám. Herci, kteří hrají sami sebe, to evidentně dělají s chutí a nemají problém dělat si legraci sami ze sebe. Oceňuji i výkon Issové. Hlášek by mohlo být více. A opět palčivá otázka - proč opět převzatý formát, to už u nás uplně vymřeli lidé s nápadem? ()

mac000

I když jsem jednotlivé epizody hodnotil většinou třemi hvězdičkami, jako celek dávám čtyři, protože seriál dokázal skloubením stálých a hostujících umělců navodit příjemnou atmosféru, kdy se divák těší "kdo s čím novým do děje příjde". A současně se rozvíjejí soukromé osudy čtyř hlavních "es" agentury, víceméně kopírující francouzskou předlohu s názvem "Dix Pour Cent", ze které představuje seriál frančízu . A možná že více, než jen to. ()

Bozvav

Je to neucelené, děj hodně přeskakuje, nosná linka nejasná. Ale zejména v první půli seriálu je dostatek humorných okamžiků, takže já se dobře bavila. Pak už následuje dosti strmý sešup dolů, například ze situace, kde Langmajer nesnáší Marcinkovou a naopak se dalo vytřískat mnohem více. Tvůrci seriálu měli přidat více humoru, klidně i trochu na hraně a méně sladkobolných rodinných scén, Postavy hlavních aktérů, by si také zasloužily větší hloubku. Ale jinak jako celek lepší, než jsem čekala, takže za mne 50%. ()

fabecc1222

Originál zatím vůbec neznám, ale faktem je, že našinská verze na něj dokáže naladit, tak si ho možná i někdy najdu. Pevně doufám, že zatím hodnotím jen první řadu, protože co se týče nějakého nosného děje, tak spíše jen tak kloužeme po povrchu, a tvůrci tak spoléhají hlavně na hvězdné výstupy hostů, které jsou z řad výborných (Pauhofová, Majer - Loj), průměrných (Issová), až po nevýrazné (Polívka, Medvecká - Adamovská), kdy od jejich kvality se pak zpravidla odvíjí i kvalita samotných dílů. Klidně bych se nebál ještě víc přitlačit ve stylu Stewarta v Komparzu, ale pořád je to tu lepší, než většina výstupů v Dobré ráno, Brno. Co je teda důležité, že u většiny dílů jsem se dokázal zasmát, což je u komedie to hlavní. ()

noizcore

Od tvorby TV Prima člověk tak nějak nic nečeká, o to větší překvapení se v tomto případě jedná. Lehká zábava, ale se skvělými výkony všech herců - jak těch, kteří hrají sami sebe, tak agentů. Jako asi v každém epizodním seriálu kvalita jednotlivých epizod lehce kolísá, ale v globálu se jedná o fajn počin, na který se dobře kouká. 7/10 ()

• Martha Issová (Andrea) prozradila, že její postavu na place nazývají „krutá lesba“. (Olík)