Banshee (2013) (seriál)

Vie zaujať, hlavne Job a jeho štýl. Po skončení druhej sezóny, som v úžase.

Očista (2013)

Zaujímavý nápad, film ma držal v napätí. Záver ma prekvapil, čiže v konečnom dôsledku aj film. Ale zase som si všimol jednu vec. Brokovnica sa nabíja výhradne pred dlhým monológom a nie po zabití predchádzajúcej obete.

Nevědomí (2013)

Film som si pustil s tým, že neviem o čom to poriadne je. A dostal som zážitok. Neviem čím to je, možno mi netreba ku šťastiu veľa, možno veľa ľudí bude so mnou nesúhlasiť. Zostal som ohromený. Tom Cruise ukázal čo v ňom je, krásna Olga ho dopĺňala. Morgan a Nikolaj ma potešili tiež. A tá hudba, niektoré pasáže boli dokonalé. Ľutujem, že som to nevidel v kine.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Ten záver ... smrť Gisele bola ťažká rana. A Tokyo? Keď som videl Hana znovu v tom aute, vykresali u mňa iskru nádeje, že to prežil. A potom tú iskru zabili. Znovu.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Skvelý seriál. Všetky hlavné postavy sú skvelé. Monológy Dr. Coxa sú úžasné, vždy sa na nich smejem. Elliot bola mojim miláčikom ihneď, ako som ju zbadal. Ešte chcem vyzdvihnúť Teda, ktorého mi bolo často ľúto, ale ihneď som sa začal smiať. Pozrel som iba 8 sérií, 9 som nepozrel, bolo mi to odporúčané.

30 minut po půlnoci (2012)

Príde mi to ako ďalší z propagandistických filmov, ktorý mal poukázať na to, ako môžme ďakovať USA za ochranu sveta. Ale aj tak v 11/9 niečo smrdí. Alebo to smrdí len mne?

Let (2012)

Prvá polovica filmu mala spád, dokázala ma upútať. Druhá polovica ten trend neudržala ale záver to trochu pozdvihol.