Armageddon (1998)

K Zemi se řítí asteroid a amíci nás zase všechny spasí (jak jinak). Pošlou tam svého hrdinu Bruce Willise, který umí dělat nejlepší díry na světě, zatímco jeho krásná dceruška Liv Tyler čeká dole na Zemi, jestli její tatík spasí svět....no jo strašně dojemné...

Kancl (2001) (seriál)

Celý seriál vlastně stojí i padá na postavě Davida Brenta. Toho parchanta prostě musíte nesnášet. Takové ztělesnění samolibosti, arogance a trapnosti se jen tak nevidí. A proto se s ním nemůžete ztotožnit, nejradši byste ho nakopali. Jenže se prostě musíte smát. "Když chcete duhu, musíte se nejdřív vyrovnat s deštěm. Víte který filozof tohle řekl? Dolly Parton."...Ale pak je tu taky příběh Dawn a Tima, Gareth a všechny ty ostatní postavičky. Škoda jen, že nemají více prostoru.

Black Books (2000) (seriál)

Podle mě to nejlepší, co kdy vzniklo na britské půdě, od dob Červeného trpaslíka. Bernardovi, majiteli knihkupectví, který nesnáší lidi, dělají v jeho krámku společnost Manny (nazývaný Činghiskán či Pán prstenů) a Fran, věčně s kocovinou (má to i ve jméně).

Děsnej doják (2006) odpad!

Děj filmu založený na ne zrovna logicky seřazených parodujících scénkách (i když opravdu nechápu jaký smysl má parodovat komediální scény), které jsou navíc dost trapné, takže zesměšnují spíš herce než filmy co měly zesměšnovat.