Charleston (1977)

Dobrá komedie u které se zasmějete a uvolníte . Bud spencer si tam zahrál dobrého gaunera , kterému pomůže jeho chytrost vydělat pořádný balík peněz a narafičí to tak že podvodník okrade podvodníka a dokonce mu s tím ještě policie pomůže a bud Spencer končí jako vítěz. Jedna z nej spencerovských komedií.

Princezna ze mlejna (1994)

Snad poslední pohádka co ještě stala za to. Myslím tím v po revoluční době. Masky byly senzační Blanaroičová v roli čerta zabodovala .Dokonce si tam střihla i malou roli Lucka Bílá která čarodějnici zvladna perfektně.

S čerty nejsou žerty (1984)

Moc užasná poháda na kterou vždy rád o vánocích koukám, 100% za herecké výkony, i ten příběh stál za to . Rozhodně oddychové nesmrtelné a právem to patří k nejlepším českým pohádkám

Fany (1995)

FIlm hodnotím čtyřkou hlavě kvůli excelentnímu výkonu Jiřiny bohdalové , která opět ukázala že dokáže zahrát snad všechno. Děj se mi moc nelíbl a konec mi taky vadil ale skutečně celemu filmu dali plus herecké výkony Bohdalové a Jiráskové.

Mučivá láska (1988)

Film s homosexuální tematikou , kdy hlavní postavou je Harvey Fierstein , který dělá nejprve travesti v jednom podniku až se postupem vypracuje na manažera celé show , hledá si nějaký dokonalý vztah pozná Mathew brodericka který v průběhu filmu umře a harvey si ke konci filmu adoptuje problematického kluka,krom trablů které má v roli otce nemá klid ani v rodiném kruhu kdy se se svou matkou neustále hádá. Rozhodně je to film plný dobrých gegů u kterého se zasmějete ale chvílema budete mít i slzy v očích .

Darby O'Gill and the Little People (1959)

Ten film je naprosto kouzelný zamiloval jsem si ho sice jsem ho viděl pouze v originále Vůbec ani nevím zda ho v česku vysílali ale rozhodně pokud by ho dávali koukněte na něj je to film pro celou rodinu roztomilá pohádka a nesmím zapomenout na dobrý herecký výkon Seana Conneryho ,který si tam střihnul drobnou roličku . Moje nejoblíbenější postava je vyčuranej leprikonskej král :o) který Darbyho pokaždé dostane :o)

Napoleon (2003)

Tenhle film se mi líbil hlavně výprava se povedla ten ostrov byl kouzelný , líbil se mi i ten fiktivní nápad že napoleon prchnul do ameriky. rozhodně to není film , který bude patřit mezi vaše oblíbené ale zase bych ho nenazval jako uplným brakem .Rozohdně od filmu neočekávejte nic věrohodného z historie :)

Noc na Karlštejně (1973)

Na tento muzikál se často rád podívám jednak protože mám rád Brodského který roli Karla IV zahrál dobře a nebo Jana Brejchová jako císařovna byla moc kouzelná a hlavně ale nejvíce na celém muzikálu zbožňuji hudbu která je moc prima.

Mistr kickboxu (1992)

Jako malej kluk jsem tenhle film měl rád proto ta trojka ze sentimentu ale když sem na to koukal nedávno no už se mi to tak moc nelíbilo . prostě klasický karate film kterých se natočilo až až.

Katakomby (1940)

Tenhle film nepatří mezi moje Top ale určitě tam byly dobré gegy , mei dobré scénky patřila slovní přestřelka v katakombách mezi Marvanem a Burianem a nebo bonus v podobě burianovi hlášky pan řídíci to hraje jako ponocnej :