O život (2007) odpad!

Tragedie, toto reziroval Steindler??? Ach jo.....nevim co k tomu nrici...odpad brak sracka...Kotka upalit, nejhorsi co jsem kdy videl, a ze mne bylo blbe!!!

Eurotrip (2004)

Hmmm, tak takhle prezentuji nase slovenske bratry ve svete??? :))

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Nic jsem od tohoto pokracovani necekal, takze mozna proto mne to mile prekvapilo a za vcelku povedene souboje, efekty a charismatickeho Victora (Bill Nighy) udeluji 3 a pul hvezdy. A predevsim ta stredoveka stylizace mne mozna sedla vice nez moderni prostredi predchozich Underworldu.

Critters 4 (1992)

Jednoznacne nejslabsi dil teto filmove serie. Kazdopadne odpad si to nezaslouzi, uz jen z me lasky k tem chlupatym zubatym potvoram!

Critters 3 (1991)

Ty jo, mne vubec nedoslo, ze ten protivnej klucina je mladej Leo DiCaprio! No, docela mazec... Ale jinak..Ja mam proste pro tuto filmovou serii slabost, tri hvezdicky jsou naprosto nezbytne:)

Frajer Luke (1967)

...a Vy pane Paule Newman pro mne budete vzdy jako jeden z nejvice charismatickych a sympatickych filmovych hrdinu - jste proste Frajer Luke! Jeden z nejlepsich filmu z vezenskeho prostredi s uzasne hrajicimi a charismatickymi herci...povinnost pro kazdeho filmoveho nadsence.

Once (2007)

Kdyz uz neco citliveho a romantickeho tak kazdopadne jiny film, ne tady toto nezazivne radoby nezavisle dilo s priserne hrajici Irglovou. Beru, ze to jsou hudebnici a ne herci..ale toto je zbytecny film.. s neskutecne vlezlou - a ehmmm- oscarovou pisnickou... Ach jo, nekomu se libi nekomu ne. Ja nejspise patrim do te mensiny:)

Peříčko (1997) (pořad)

Dve hvezdy z nostalgie za tajne koukani za mych pubertalnich let....:)

Nouzový východ (2008)

Jeden z nejlepsich filmu posledni doby, co jsem videl. Brilantni drama s nadpozemsky uzasnymi hereckymi vykony DiCapria a Winslet a proste toto se musi videt a udelat si vlastni usudek. Nevim co vice o tom psat.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Podle mne asi nejslabi filmovy dil Futuramy, ktery mne proste nebavil a klasickych futurama dzouku bylo velice poskrovnu. Uz ani ten Bender to nezachranil:( Parodie na LOTRa, ktera zabrala vetsi cast filmu mi prisla nepovedena a neprilis vtipna...Futurama si prece nikdy nehrala na nejaky parodie, tak nechapu proc se tvurci pousti do takovych veci?! Doufam, ze se to do priste polepsi..Jinak at se nato uz radsi vykaslou a nezdimaj z Futuramy dalsi penize.