Černé vdovy - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

No,co k tomu napsat... První sérii jsem jakž takž zvládl,sem tam vtípek,oukej. Hlavně máme jen jednu televizi a manželka se prostě chtěla dívat. Ale první díl druhé série,tak to je úplně jiná liga. Nasilu zpytlíkovaná zápletka, jedna náhoda vedle druhé, vdovy jsou úplně vypatlané,dokonce i Čvančarová, která to v minulé sérii táhla. Na Siposové je vidět zub času, ale furt to jde. Až půjde druhý díl, asi budu muset dělat něco důležitého v dílně nebo něco podobného 👍

Kouzelný čas Vánoc (2020) (TV film)

Jeden z nejsladších filmů, co jsem viděl. Od začátku bylo jasné, jak to plus mínus dopadne. Překvapení nula. Žádná záporná postava. Hlavní hrdince byly při úsměvu vidět dásně (normálně mi to nevadí,ale v takovém filmu si představuji někoho hezčího), zato hrdina byl dokonalý. Doporučuji před shlédnutím konzumaci lihových nápojů ✌️. Jelikož jsem dodržel mnou doporučený postup, uděluji 2 hvězdy 👍

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

Miluju formule a jakýkoliv další motorsport. Tady se mi splnil můj vlhký sen dostat se do boxů. Jsou i slabší díly, ale z drtivé většiny je to super jízda 👍

Schumacher (2021)

Škoda. Schumiho mám rád,jako děcko jsem sledoval souboje s Alonsem,Häkkinenem a dalšími s otevřenou pusou. U tohoto dokumentu jsem měl taky otevřenou pusu, ale z toho důvodu, že jsem nevěřil jaká je to nuda. Schumi by si zasloužil akčnější kousek. Jediný moment, na který si z dokumentu vzpomenu asi po dvou měsících je, jak se ho reportéři ptali na Sennu a jejich shodné počty vítězství.

Útěk do divočiny (2007)

Když jsem film viděl, chtěl jsem všeho nechat a začít se toulat. Poté jsem usoudil, že u nás v ČR nemáme takové krajinky, jako ti za vodou, tak jsem že svého plánu upustil. Po pár letech jsem si film pustil znovu a ten kluk, co utíká od všeho, mi přišel jako jouda a ani jsem film nedodíval. Poprvé mě to ale hodně bavilo, tak dávám 4.

Ďáblův advokát (1997)

Jako fanoušek Al Pacina i Keanu Reevese jsem se slušně ukojil, vrchol pak byl Alův monolog na konci. Nejlepší satan ze všech 👍

Zákon gangu (2008) (seriál)

Jako fanda motorek nemůžu jinak, než dát 5 hvězd. Od prvního dílu jsem to hltal až po poslední. S Jaxem jsem měl soucit, na Clayeje vztek, Opie byl můj nejlepší kámoš, Tig prasák a hovado (ale v jádru měkota)...no prostě každá postava měla něco svého a bylo se těžké rozhodnout, kdo je dobrý a kdo špatný. Ještě, že to za mě dělali kluci se smrtkou na vestě.

Nejrychlejší v poušti (2021) (pořad)

Díly jsou docela o ničem,celou dobu jsou jen plky, uprostřed něco jako taková minihra a na konci je závod v dragu na 400 metrů. Kamera je strašná, ze závodu ani z miniher nejde vidět skoro nic. Jedna hvězda je za arabášku ve Fordu, který je myslím automat, takže vlastně jen drží plyn a dušuje se jak umí závodit 😂, ale dá se na ní aspoň dívat.