Lví srdce (1990)

Takže asi takhle. Díval jsem se na tento film po opravdu hodně dlouhý době. Vážně jsem to taky viděl na nějaký vekslácký kazetě když mi asi 12.No souboje jsou strašný (1990) takže nečekejte styl Jet Li nebo Scota Adkinse. Příběh je v pohodě, nechápu tu kritiku, ale budiž (každý má prý právo na názor). Jediný skutečný průser je to jak zobrazili Cizineckou legii. To je za mě skoro na žalobu :) Ale jak správně připomněl Enšpígl. Ach ta nostalgie a proto za 3*

Zpráva (2019)

Tento žánr mě nějak zvlášť nebaví,ale vzhledem k tématu jsem se rozhodl ne něj podívat a musím uznat, že mě bavil.

Dunkerk (2017)

No no no l, Nolen. Další ší psycho snímek a tentokrát historické reálie super

Železná srdce (2014)

Povinnost pro každého kdo se považuje za fandu válečných filmů (jak jinak že).  Za mě nejlepší film o tancích z druhé časti světová války. Jen tak trochu nechápu do náhlé setmění ke konci při střetu na křižovatce, byl přeci duben? :)

Rudá Sonja (1985)

TY VOLE co všichni blbnete. Rudá Sonja je super. Je to nesmíte brát tak vážně:D

Focus (2015)

Hmmm, asi jsem zjistil, že mě nebaví filmy o zlodějíčkách, vraždy jsou lepší :) Film jako takový není špatně provedený. Herci jsou v pohodě. Ale opravdu mi neseberete prsten z prstu. Pže žádnej nemám. V podstatě v každém filmu jsou schopnosti kapsářů přeháněny, ale tento snímek to z glorifikací zmrdstva opravdu přehnal.

Poslední zúčtování (2018)

OK, jsem prostě fanda akčních filmů. Takže asi prostě nadržuju. Ale nemůžu si pomoci s kritikou: 1) C4 opravdu neexploduje bez iniciace . (9mm projektil nestačí) 2) žádná změna zvuku při střelbě ze zbraní s tlumiči (asi si ruchaři vzali volno) Na druhou stranu si troufám tvrdit, že je to lepší než náhlá zmrd.

Hvězdná brána (1994)

Originální a legendární sci-fi námět za který dávám čtvrtou hvězdu. Jinak je zpracování filmu tak za *** Ale na tu dobu rozhodně lepší než následný seriál.