Austrálie (2008)

Na film jsem se koukla, protože jsem měla dobro reference (máma se vrátila z kina a brečela). Nicméně tento filmmě zklamával již od začátku. Nicole Kidman je sice nádherná ženská a chtěla bych vypadat jako ona (včetně poměru pasu a boků), ale zbytek nestojí za nic. Prostě klasický americký film z období druhé světové války, kde bohatá ženská zvyklá na luxus přijede mezi barbary, co smrdí a plivou na zem, mezi nimiž není nikdo jiný než Hugh Jackman, drsňák, a nakonec plive na zem s nima, všechny oblbne, dobro zvítězí nad zlem a budou žít šťastně až do smrti. Další představení nám poskytoval hlavní záporák, který (tuším) zrovna také hrál v podobně pitomém filmu na nově, abychom potom zjistili, že to byl Faramir, bratr Boromira, Isildurův dědic. Tak jsme celý film zkoumaly jeho dva pohledy, 1) drsný pohled záporáka a 2) vítězoslavný pohled záporáka. Nakonec nás ale překvapil svým úmrtím, které udělal (asi) na jedničku. A na konci filmu jsem zněchuceně usla. Dávám tomu tak 30 % a to všechno jenom za tu blonďatou kočičku. http://noora.blog.cz/0906/kdo-se-mnou-pojede-z-australie-pryc-pryc-pryc

Vítejte u Ch'tisů (2008)

výborný francouzský film s výborným francouzským humorem. Jenom nevím, jestli to pochopí i český divák neznalý poměrů,o)

Úkladná vražda (2006)

Blbost na entou. Vypadá to jako Velmi nebezpečné známosti třetí díl - hlavní teenagerka Mini stále srší vítězoslavnými úsměvy a matka Diane je přehraná alkoholička. Jak zajímavé. Příště si na odpoledne radši dám Limonádového Joe.

Mamma Mia! (2008)

Neuvěřitelně mile bláznivý a roztomilý film. Musí se líbit všem, co mají rádi ABBU (a nemají ji oposlouchanou se všemi drobnostmi). Až na zpívajícího Pierce Brosnana, který do té doby byl náš favorit. Po několika jeho výkonech a chlupatém hrudníku se nám tak znechutil, že jsme jenom žensky poskakovaly. Pokud chcete v obýváku taky trsat a pít růžové víno s melounem, jděte do nejbližší dvd půjčovny PRÁVĚ TEĎ.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Zhustit děj čtyřset stránkové knihy do jedhono filmu byl bláznivý nápad. A taky se nepovedl. Film o dětech, které bydlí v hradě a čarují, ale nijak nevybočuje z linie ostatních filmů se stejným námětem.

Vera Drake - Žena dvou tváří (2004)

Nudný britský film. Vera někam jde, něco udělá, nějak kouká, pořád stejně, a potom je strašně dlouhý nudný soudní proces. Všechno je to doplňováno vypravěčem. Typická britská nuda, jak jí můžete znát i z ostatních britských "trháků"

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Především výborně napsaný scénář ve verších, kultovní pohádka, každý jí musí vidět!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Výborný seriál, ve kterém jsem se našla ve všech třech mužských postavách.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nuda, nuda, nuda. Bratt Pitt mi sedí víc, když s někym mlátí o zem, než jako ulízaný hezounek. Fuj.