G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Ale jo, ta akční lanová scéna to zachraňuje a dá se to přežít bez úhony. :-) P.S. Ten scénář je tak hloupej , že to předčí i jedničku .

Zpráva o Europě (2013)

Já mám tyhle komorní Sci-Fi (MOON, SUNSHINE)snad radši, než ty CGIčkem napěchované blockbustery :-) Nějak takhle bych si představoval tu onu vesmírnou pouť a ne, to prochrápat v nějakém "kryospánku ", párkrát se poblejt a je hotovo. Europa Report hraje na strach z neznáma, který je nám servírován pomocí ruční kamery a emoce díky tomu fungují, tak jak mají a ono neznámo je tudíž uvěřitelné. 90%

Jack a obři (2013)

Singer má docela velký problém, hraje si na megalomana, ale s rozpočtem vůbec neumí pracovat a to není poprvé co se mu to stalo viz Superman se vrací. Kam se těch 190 míčů vlastně podělo? To fakt nevím, ale na Jacka to nevypadá. Takovej digitální brajgl jsem dlouho neviděl. Jediný co je na tomhle filmu dobrý je přehrávající Ewan McGregor. 40%

Pád Bílého domu (2013)

Koho zajímá, ten na míle viditelný americký patriotismus, když se člověk baví? Mně ne. Butler to tam docela slušně kosí a věřím mu to víc než poslednímu McLaneovi. Troufnu si tvrdil, že OHF bude nejlepší likvidačního eRkem roku.

Resident Evil: Odveta (2012)

1 * za pár povedených akčních sekvencích, jinak je to úplná sračka.

Dilema (2011)

3* za vyšinutého Tatuma. Škoda, že se objevil jen na chvíli.

Slova (2012)

Člověk o něčem sní celý život, splní se mu to a je šťastný. "Ale co morální hodnoty? " 4* škoda toho ubíjející konce.

Dům na konci ulice (2012)

Hodně otřepané téma se kterým se Dům na konci ulice snažil prosadit, nevyšlo. Alespoň, že ty natřásající se bochánky Jennifer Lawrence stály za tu hodinu a půl nudy.

Noční můra v Elm Street (2010)

Jelikož nejsem dotčen původním Cravenovou verzí, tak musím přiznat, že mě se nové pojetí Elm Street líbilo. Nevím co jiného bych měl psát, snad jen to, že Jablonskyho hudba je skvělá a dodává tomu skvělou atmosféru. P.S. Jedna dvě, Freddy jde......

Prokletý ostrov (2010)

Výborně gradující mysteriozní thriller se skvělou atmosférou a dobře zvolenou hudbou, která to celá umocňuje.A pointa? Polovina tady tvrdí, že to bylo předvídatelné, to možná jo, ale ta jejich pointa o které si mysleli, že to je ta jejich pointa to nakonec nebylo, ať si teď říkají co chtějí. 90%