U-Turn (1997)

Potvrzuji, že Stone není můj šálek kávy.

The Lifeguard (2013)

Co by za to člověk dal zašukat si v šestnácti s třicítkou, respektive devětadvacítkou, jak nám pořád Kristen připomínala. "není mi třicet, panebože , je mi jenom 29, 10 měsíců a nějakej ten den :D . Ale to by jsme nesměli být v té puritánské Americe, aby to někomu nevadilo jako třeba jedné staré ne a ne spermií oplodněné panně.

Altoobi : riteon too beiseu (2012)

Dalo by se říci, že je to kopírka Tonyho Top Gunu. Úplně stejně vystavěný příběh: Týpek, co má místo mozku pytel sraček; holka, co dělá že ne, ale nakonec přeci jo; dva pytle sraček, co se nemusí; nějaká ta bouračka se stíhačkou; vzdušné souboje a strašnej patriotismus, hlavě v závěru. P.S dokonce i ta motorka tam je.

Stroj (2013)

Stejně jako u Robocopa, nebo Transcendence, si zde člověk klade spousty otázek, co nám vůbec může technologická budoucnost nabídnout? To je jednoduché, jsem v prdeli!

Temný případ (2014) (seriál)

Není to tam a to jsem se na True Detective strašně těšil, možná až moc. Když tak koukám na hodnocení, tak jsem asi jenom jeden z mála, kterého tento "kult" nestrhl. Nechci kritizovat, ale byla to vcelku nuda. Co, ale musím vyzdvihnout, tak to jsou herecké výkony obou hlavních představitelů, které jsou bezchybné, ale stejně jako Martyho mě Rust začal srát těmi svými myšlenkovými pochody, hned od začátku, škoda, čekal jsem něco jiného. 1. Série – 60%

Carrie (2013)

Je škoda, že Chloë mezi těmi svými šestadvacetiletými spolužáky, vypadá jako adolescent. Nic proti Chloë nemám, mám jí rád, ale koho proBoha napadlo jí tam protlačit, když nemůže nic ukázat? V takových filmech ty kozy musí prostě lítat, což ale tady nehrozí, jelikož to točila nějaká feministka. Bejt Carrie v rukou nějakého slušného řemeslníka, mohlo z toho být nadprůměrné pokoukání, takhle jen 5/10.

Vše je ztraceno (2013)

Mezitím, co mladej Smith hledá koule a Sandra si užívá tu nejhezčí vyhlídku svého života, se Robert potápí někde u Sumatry. Nevěřím, že to říkám, ale lepší než Gravitace. Robert si těch 110 minut krade jenom pro sebe a Sandra zůstává s holou prdelí za ním.

La cara oculta (2011)

Originální jednohubka, která jen čeká na znásilnění od Hollywoodských expertů. Které ovšem bude v PG 13, takže žádné kozy, žádný bobr. No, že bych ale u těch španělských chicas viděl nějaký kozy, se taky říci nedá.

Riddick (2013)

Riddick nám opět spadl do pěkných sraček, ze kterých se, po právu snaží dostat, ale nudí u toho. Občas sice prohodí slušnou hlášku, ale to na tu dvouhodinovku prostě nestačí, když už hlásí, že do něčeho/někdo zarazí klacek, tak proč ho sakra nezarazí, alespoň by bylo na co se dívat, ale to ne, on radši místo toho hodinu a půl kecá, o tom jaká je chudinka, že na něho všichni serou, a jak proto musí být silný, aby to všechno ukočíroval, zdař Bůh Riddicku, snad příště.