Léto s kovbojem (1976)

Pro mě zlatý fond české komedie. Nezapomenutelné hlášky, skvěle obsazeno. Možná to sem tam trochu ztrácí tempo, ale když si vzpomenu třeba na: "Kykyryky" Oldy Víznera, vše odpustím.

Tři do tanga (1999)

Tři hvězdičky, ale o prsa Neve Campbel. Romatická komedie, jakých je dvanáct do tuctu, nic nového nepřináší. Procenta dolů sráží Perry, kterého sice mám rád, ale který je Chandlerem z Friends, ať se objeví kdekoli, procenta navíc za půvab Neve Campbell.

Jen blázni spěchají (1997)

Průměrná romantická komedie s půvabnou Salmou Hayek. Matthew Perry je až příliš podobný Chandlerovi z Friends a vzhledem k jeho ostatním filmům asi ani jinou hereckou polohu nezná.

Panu učiteli s láskou (1967)

Sentimentální? Možná. Přesklazené? Také možná. V každém případě to je typ filmu, na který se vždy rád podívám.

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Hvězdný herecký koncert na téma rasismu. Dnes se možná mohou zdát některé reálie divné a směšné, ale je třeba si uvědomit, že film je z roku 1967. Jeden z těch "must see".

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Balada o tom, jak se ze sympatické popletené husičky stala vypasená trapná husa. Renée Zellweger sice předvedla skvělý výkon, řemeslně byl film dobře odveden a pár vtípků se také povedlo, ale celkově jsem byl trpce zklamán.

Addamsova rodina 2 (1993)

Oproti jedniččce značně slabší, přesto skvělá zábava.

Addamsova rodina (1991)

Tento humor mi přesně sedl. Opravdu jsem se smál, až jsem se za břicho popadal.

Všichni moji muži (1998)

Slušná černá komedie. V čele stojí manipulativní a nádherně odporná Christina Ricci, která od Adamsovy rodiny vyrostla nejen co se výšky týče.