Zabiják (2023)

Ale prosím Vás. Aby som ja do pol filmu počúval monodebatu hlavného hrdinu tak to nie. Film nemal spád nezaujal neosvojil Toto všetko nebolo hodné výroby v danom roku

Maso a krev (1985)

Tak to bol nárez. Vynikajúca autentická atmosféra stredoveku.

The River Wild (2023)

Slabé veľmi slabé čakal som viac, Už by som si tak rád pozrel dobrý napínavý film a nemôžem nič nájsť

Pád do ticha (2003)

Tešil som sa napínavý film a ono to bolo iba o kecaní .  Dve hviezdy za nádhernú prírodu

Ve stínu lovce (2003)

Dobré, pustá príroda, príbeh , mám rád filmy kde nie je americký prezident v stíhačke a ide zachrániť náš svet proti mimozemšťanom. nerátal som, že tá žena zomrie myslel som že to prežijú obaja ona vyzdravie a budú šťastný až do smrti.

Zákon ledové země (2017)

Ja neviem nejako prísť na chuť tým severským filmom , samozrejme okrem Wikingov. Čo sa týka tohto filmu  dialógy hrôza akože ja sa mám pozerať a počúvať pol filmu ticho a čumieť na zarastené ksichty? lem len že som to dopozeral do konca.

Zvrácenost strachu (2020)

Očakával som viac som sklamaný.Vlk sa ukázal iba raz,  Príroda áno ale iba stromy, stromy, stromy. No a ten koniec to celé pokazil  sa čudujem že som sad jednu hviezdu to asi za ten plagát.

Válka bez pravidel (2014) odpad!

Slabé, nudné do pol filmu sa len rozprávkajú , bez dynamiky premrhaný čas,

Osada (2021) (seriál) odpad!

No,  mal som rád České filmy a seriály, myslel som si že je to už za nami ale asi nie.  Štyria scenáristi , pochybujem že sú mentálne v poriadku dajú do seriálu také hanlivé a protislovenské dialógy ako :  Slovenská čobolka, Tu nie si v Tatrách, Slovenská čúza a hlavne invektívne povedané  : SLOVENSKÁ RASA.  Neviem kedy sa najbližšie pozriem na niečo z českej produkcie.  Sa čudujem Kristíne Svarinskej  že to mohla od Heleny Rubalovej počúvať

Mise (1986)

Milujem historické výpravné filmy. A hlavne džunglu, ak je podporená dobrými hercami, ako to bolo v tomto prípade. Napríklad vôbec mi nesadol film Ztratený v džungli,  kde som sa stále čudoval prečo Harry Poter keď sa stratil  nešvihne paličkou a neodletí domov .