Fear X (2003)

Velice osobitá existencionální halucinace. Režisér byl zajisté při natáčení závislý na nějaké psychtropní substanci. Nejde až tak o děj jako o formu (k srovnání se nabízí Lynch =) ) ; ´psychovstufky´ mi zas připomněly první díl PC hry Max Payne. Ne vždy je invence na úkor zážitku z filmu..

Tři dny Kondora (1975)

Buď je to na mě moc starý, nebo su na to moc mladej =)

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Ušlechtilý a poutavý; naneštestí občas také ´utahaný´ a přespříliš ´výchovný´.. Dokumentární styl režie a kamery se mi zamlouval, ocenil sem projednou neslyšet všechny ty vtíravé podbarvující melodie. Ale plný počet pěti vězdiček? ..ee; do toho mi tam skutečně něco chybělo..

Strach.com (2002)

nepochopil sem smysl feardotcom - a to jak www stránky, tak celého filmu..

Neříkej ani slovo (2001)

Od druhé poloviny nastavovaná kaše s nijak oslňujícím Douglasem. První polovina sice potenciál atmosféry má, ten je však následně znehodnocen až příliš lineární dějovou složkou a nedotažeností scénáře, který jak slibně začal, tak stupidně končí. Co mě ale z filmu skutečně zaujalo, byl pohled Brittany Murphy; to, co jsem v něm viděl mě zneklidňovalo a přitahovalo zároveň.. Ona je důvodem, proč tenhle thriller vidět..

Nepřítel státu (1998)

Pionýr, co se týče špionážního thrilleru v pravém slova smyslu. Pointa a konec je příjemně promotaný a zakončený, hlavní echo sem ale shledal v dokonale využité myšlence "Co kdyby na mě samotném byly zneužity dnešní technologie"..

Knight Rider - Jako Fénix z popela (1982) (epizoda)

tatadadá tatadadá tatadadadadáááá =) element mého dětství; je težké sám sobě dnes přiznat, tím elementem je blbost..

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Odlesk slunce od opáleného těla dopadá na vyhřátý písek, který odletuje do stran po konfrontaci s bosou nohou lepé plavčice s bujně vyvinutým poprsím jen lepě zahaleného bederní rouškou červené barvy =) Být v Améru, kde po plážích běhaj Pamela spolu s Carmen a Erikou, měl bych v denním harmonogramu se topit =)

Vybíjená (2004)

Checheche; cheche.. Tohle bylo pro mě zas po dlouhé době střetnutí s komedií.. Co střetnutí; destruktivní steč =) Ve své podstatě jeden z miliónů děsně ubohých snímků s i pro naprosté dementy předvídatelným dějem mě dokázal pobavit ve chvílích, kdy sem se sám sebe začínal ptát, na cože se to vlastně dívám - taková megablbost, fantasticky hrající Stiller a zasranej Chuck Norris,- btw juž jenom za ten nápad obsadit nejvedlejší z vedlejších rolí Chuckem Norrisem a Davidem Hasselhoffem, che chechecheche=)