Kdo hulí, ten umí (2001)

Komedie, co má víc ´podmínek´ pro akceptování obsahu než by se mohlo na první pohled zdát. Ti, co nikdy neskusili pořádnou lampoidní zhulbu nemůžou ani z části chápat potenciál, který se v ní skrývá. S ironií černochům nevlastní natočili tohle; zábava až na prvním místě..

Jurský park (1993)

Toš dobrej park, fajn dinosauři.. Ne že by to byl průměrnej snímek ale osobně ho nepovažuju za nic ultimálního jako mnozí tady. Vlhnutí ze vzrušení, které obstará DNA krve přerostlé ještěrky z komára kombinovaná s žábou jde mimo mě. Kromě toho kvetu ze scény jedince při dotyku 10 000 voltů jakožto (téměř =) ) odmaturovaný energetik.. ..a Jeff Goldblum je děsnej paxicht; omlouvám se, nemůžu si pomoct..

Banánový Joe (1982)

Hahaha..Ti Italové sou děsní vymaštěnci. Styl jejich komedií je.. ..jakbychtořek.. ..specifický.. Věřím, že ovlivněn určitými látkami ( kupříkladu banánovým pyré) při nastolení určité atmosféry (obklopit se spoustou banánů) se to některým jedincům může líbit.. Mám rád banány ale tohle bylo moc i pro mě jakožto ortodoxního úchyla =)

Desperado (1995)

Bezesporu kultovní záležitost, každému snadno rozeznatelná podle citováníhodných scén. Viděl snad už každej; nelíbilo se málokomu. Stejně tak se ale každému nemusí zamlouvat Pulp Fiction & Matrix (ti, co si souhlasně kývli hlavou doporučuju vyhledat teploměr, následně lékaře)..

Twister (1996)

Letající kráva, která je tu nesčetněkrát zmíněná, je skutečně to nejlepší, co může Twister nabídnout. Příběh je fatální ptákovina, emoční složka vyznívá značně naprázdno; celkově monstrózně přitažené za vlasy. Nazvat ho "inteligetní" musí vyžadovat značnou dávku sebezapření..

Populace 436 (2006)

Typickej vejvar.P počínaje a šestkou konče. Všechno už jsme "někdy někde" viděli a i přesto je nám to znovu naservírováno s novým obalem, popřípadě zánovní příchutí. I zde je pseudonáboženství zdrojem anomálií proti "normalitě"; učebnicový příklad scénáře, který je do puntíku odhadnutelný po 25 minutách. Druhé zkouknutí bych považoval za ztrátu času.

Přichází Satan! (1976)

..díval sem se na tohle se svým pětiletým synofcem. Po shlédnutí se otřepal a prohlásil: "Až budu velkej, budu satan!"..

Doba ledová 2: Obleva (2006)

..Ukázkově sem si našel chvíli, kdy moje nálada byla svolná k alternativnějším filmovým zážitkům. =) Tohle není epos, tohle nemá být hlubokofilosofické melodrama o svébytnosti žití; jen druhej díl nejlepšího kreslenýho filmu všech dob! =) Ó, jak Vy ostatní recenzenti musíte být zatrpklí, omezení a nespokojení se sebou samými & vším okolo Vás.. Jak můžete něčemu, jako je tohle, udělit hodnocení slovy vyjádřené jako ´průměr´, ne-li hůř?! Prakticky neustále sem se smál neuvěřitelným situacím a nápadům, které autoři dokázali zaimplementovat do děje. V první řadě měla pobavit; a troufá si snad někdo o tomhle pochybovat?! ..A aji kdyby a bla bla bla; infantilnost není nemoc.. =)