Armageddon (1998)

Harry to dokáže, Harry neumí prohrávat. =) hej vůbec se mi nelíbí Liv Tyler a 144 minut se dívat na americkou vlajku; no taak..

Ponorka U-571 (2000)

jóó; atmosféra je v cajku; jenže při zpětném uvažování "o čem že to vlastně bylo" se jedinec chtě nechtě musí smířit s naprostou ubohostí scénaře. Das Boot je ale v "čemsi" jasně napřed - alespoň teda pro mě.. bubly bubly bubly.. (citoslofce potápějící se ponorky =) )

Umění boje (2000)

Proč se dívat na ptákovinu už jen qůli tomu, že je to ptákovina? ..nic nezachrání ani pokusy o režijní invenci, shit..

Crossroads (2002)

Hahaha =) Při vzpomínce na tento snímek mě chytají záchvaty smíchu. Nezapomenutelný zážitek v kině chvíli po premiéře, kde v kinosále spolu se mnou seděli další tři lidi (z toho s jedním sem tam vůbec šel =) ) a chechot, který postupně přerostl v migrénu, jaxem si mohl na takovouhle blbost vůbec koupit listek do kina; pozitivní přetrvávající věc je, že Britney bych ***** =)

Vraždy v Cherry Falls (2000)

Taková pohádka, no =) ..Definovat ji lze jako nic neodlišitelné dílo kombinující jemu podobné pokusy o horor, které již kombinovaly něco úplně jiného..Ani tak nefandíte obětem jako vrahovi a doufáte, že stihne vyvraždit celé osazenstvo snímku ještě před tím, než znechuceně zmáčknete na dálkovém ovladači tlačítko s podnápisem "STOP".. =)

Běžící muž (1987)

No až zase tak daleko to od nynějších reality shows nemá. Knížka je s tímhle nesrovnatelná, tu doporučuju všema deseti. Typical American "B" Product Movie.. Chce to nadhled a strašnou nudu na podívání se na tohle =)

8. míle (2002)

Na tomhle jde krásně pozorovat; čí že to jsu vlastně ofce. Nedokonalé, umělé, ostatním nic neříkající, vykonstruované ku dokonalosti hlavního hrdiny, který postrádá jakýkoli náznak špatných vlastností, pointa jasná po prvních 10ti minutách. Líbí se mi to; nasrat na názory ostatních; béééé...

Lord of the Piercing (2002) (TV film)

lol; být takovejhle Pán Percingů celej; kina by trhala rekordy =)

Zoolander (2001)

Můj pohled je trochu ovlivněn tím,že sem před Zoolanderem viděl filmy jako je Vybíjená, Zprávař nebo Starky & Hutch; což asi ovlivnilo můj úsudek kvůli porovnání s nimi. Tupost a absurdita hlavních postav je základem filmu; humor je značně svérázný a tak se musí být brán s velkým nadhledem. Nadsázka a šílené karikatury sebe sama jsou vždycky tam, kde se objeví alespoň jeden z Prat Pack..

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Will Ferell je neskutečnej; Elfem si mě získal, dalšími snímky stoupá výš a výš.. Dobrá komedie, dobrá; ale za některý ftípky prostě musím výš..