Dracula 2000 (2000)

Nemohu říct, že jsem nečekal víc. Průměrných akčních hororů je na pultech videopůjčoven tolik, že ani ostré tesáky znovuvzkříšeného Draculy mu nepomohou prokousat se skrze ně.

Bláznivá školka (2003)

Celkem slušná komedie, které chybí originální nápady, ale zdejší humor překvapivě funguje. Tedy, pokud se nebojíte své vlastní infantility.

Líbánky (2003)

Brittany Murphy je roztomilá, ale ani ona nezvládne dát jiskru filmu, kterému chybí většina toho, co od komedie očekáváte.

Fotr je lotr (2000)

Jiskra filmu nechybí, ale to mohu prohlásit o mnoha dalších titulech. Robert De Niro filmu pomáhá, ale pořád jde jen o mírně nadprůměrnou podívanou.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Nikdy bych nečekal, že se budu smát usušené předkožce, ale je to tak. Doslova komediální koncert pro Roberta De Nira, Dustina Hoffmana a Barbru Streisand.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Vtipná a dynamická akční komedie, která funguje stejně dobře jako Tenkrát na východě. Navíc, některé narážky na historické osobnosti sice dějepisce nepotěší, ale k vtipné jsou.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Jackie Chan má lepší film, ale i horší. Když už nic jiného, množství cameo rolí a slušné akční scény film Cestu kolem světa za 80 dní zachraňují od totálního pádu do hlubin filmového škváru. Dívat se na to určitě dá.

Legenda o Zu (2001)

Pro západního diváka možná nestrativitelký kousek plný pestrobarevných efektů, létajících bojovníků, kteří umírají a reinkarnují se ve zběsilém tempu. Pro mě, milovníka asijské mytologie, lahůdka, která v každém ohledu nemusí dávat smysl, ale přesto má něco, co mě na filmu přitahuje.

Černá maska 2: Město masek (2002)

Sympatický představitel hlavního hrdiny zachraňuje co se dá. Jenže ani on nezvládne vyvážit podivný scénář a ještě podivnější trikové efekty, které jsou vlastně až k smíchu. Ani bojové scény nejsou ničím extra výjimečným. Snad příště.

Sedm mečů (2005)

Zdlouhavé, podivně sestřihané a zmatené. Akční scény střídají desítky minut dlouhé sekvence, ve kterých je opravdu těžké postřehnout o co vlastně jde, kdo stojí a proč stojí proti komu atd. atd.. Hark Tsui to zvládne mnohem lépe. Tentokráte trošku ujel.