The Mandalorian - Kapitola 24: Návrat (2023) (epizoda)

8/10. Uspokojivé finále. Grogu je konečně užitečný a Gideon je doufám konečně mrtvý. Pro příště to chce lepšího zaporáka.

The Mandalorian - Season 3 (2023) (série)

8/10. Konečně mám pocit, že se tady děje něco co je důležité pro Star Wars galaxii a není to jen o zeleném skřítkovi, který mne začal nudit už v průběhu první řady. Taky se konečně snad nadobro zbavili nudně generického záporaka.

The Mandalorian - Kapitola 23: Spiknutí (2023) (epizoda)

8/10. Tak si imperiálové konečně sehnali nějakou pořádnou zbroj, stejně je nějaká šizená, protože narozdíl od mandalorianů vydrží úplnou pí.. Gideon je drsný jak dvouvrstvý toaleťak, co si hraje na šmrgl.

The Mandalorian - Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (epizoda)

6/10. Detektivka alá Star Wars, není to trochu ztráta času? Ten případ vyšetřují jen kvůli tomu, že si s někým potřebují promluvit, docela laciný. Přítomnost Lloyda a Blacka potěší.

The Mandalorian - Kapitola 21: Pirát (2023) (epizoda)

8/10. Jo příjemný díl. Porážka pirátů a byrokracie Nové Republiky. Nebudu se pozastavovat nad tím, že by ten kapitán hraničářů musel strávit tak 2 měsíce ve stíhačce aby to všechno stihnul oblítat.

Babylon (2022)

9/10. Pocta i kritika prvního zlatého věku filmu. Je jen škoda, že po famozních prvních 2/3 filmu mne to začalo silně ztrácet. I tak Chazelle stvořil něco výjimečného, jen z hlavním představitelem se hrozně seknul. Pitt opět dokazuje svojí extratřídu.