• Válečný

Venom (2018)

Tři hvězdy jsem dal jen díky hlavní roli, kterou stvárnil Tom Hardy, jinak by hodnocení dopadlo mnohem hůř.

Zabijáci z maloměsta (2017)

Po hodně dlouhé době jsem viděl film, který byl 10x lepší než trailer. A marně vzpomínám, kdy jsem se naposledy tolik zasmál u jedné komedie.

Pustina (2016) (seriál)

Tak podle mého je to asi nejlepší český seriál za posledních 10 let. Klobouk dolů před hereckými výkony Jaroslava Duška, Zuzani Stivínové a Elišky Křenkové, kamerou a režií. Seriál mne v táhl do děje, nutil mne přemýšlet nad pachatelem a bavilo mne, jak si se mnou tvůrci hráli, kdy mi indiciemi naznačili, kdo by to mohl být a posléze moji hypotézu vyvrátili. Nicméně pachatel patřil do okruhu mých podezřelých ....

Lovec draků (2007)

Velice poutavý snímek s originálním příběhem, od kterého se jen tak neodtrhnete. Marc Foster se stává mým oblíbeným režisérem :)

Protiúder (2010) (seriál)

První série 5 * druhá 2 * ....

Pád do ticha (2003)

Po shlédnutí filmu jsem dlouho seděl a přemýšlel, jak bych se zachoval, kdybych v tom sněhu s omrzlinami seděl já. Film je velice dobře natočený a všem vřele doporučuji ....

Pouta války (2004)

Tento film bych zařadil mezi ty lepší válečné, jaké jsem viděl. Bohužel na můj vkus moc režisér tlačí na city a retrospektivní záběry na konci filmu mi přišli už moc. Proto dávám za tři.

Babovřesky (2013) odpad!

Pokud chcete promarnit 133 minut svého života, tak tenhle je film je ten nejlepší způsob. Na druhou stranu musím vyzdvihnout práci producentů, že na takový brak dokázali sehnat finance.

Ležáky 42 (2010)

Film na mne působil velice depresivně a jako otci mi bylo místy do pláče. Díky vynikajícímu hlasu Radoslava Brzobohatého jsem film dokoukal celý, ale stejně dávám za 3 ***