Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Občas se u této komedie člověk hodně zasměje, film je určen pro nejmenší, u kterých určitě hrozí počůrání se smíchy :-D

Maximální turbulence (1999) odpad!

Škoda že nejdou dávat záporné hvězdičky, tento film by si tak -***** zasloužil :-))

Překročit všechna pravidla (2004)

Velmi povedená roztomilá komedie, občas trošku více zamotaná než je zdrávo. Rrozhodně ale dobře pobaví!

Kurýr 2 (2005)

První díl byl o trochu lepší, Kurýr 2 tak nevybočuje z trendu "horších dvojek". Efekty s autem byly místy opravdu skvostné, občas až přehnané. Nevím jestli animace s letadlem dělali s nějakým záměrem aby nevypadaly reálně, ale mě vždy když tam byly od filmu odrazovaly. Konec je opět otevřený, takže je i možné, že bude trojka.

Armáda temnot (1992)

Je to taková blbost, až se zalíbí a divák se u ní náramně pobaví!

Constantine (2005)

"Myslím, že Bůh má s každým z nás záměr. Musel jsem zemřít, dokonce dvakrát, než mi to došlo!"

Panenství na obtíž (2004)

V porovnání s ostatními filmy tohoto žánru byl film natočen do koukatelné a přirozené podoby.Díky tomu film určitě míří i ke starším generacím a není určen pouze pro teenagery. P. Næss si mohl klidně odpustit i to jedno zvracení po večírku. Film si bohužel nedokáže udržet stejné tempo od začátku do konce, což je velká škoda. Z pohledu mladého muže mohly být do rolí hlavních hereček zvoleny atraktivnější dívky :-))

Můj auťák Brouk (2005)

Nejsem si vůbec jist, pro jakou skupinu diváků je film určen, sem tam někdy se divák i usměje. Bohužel 95 % času filmu neví co nudou dělat. Schopnosti auta jsou až moc přehnané. Různé otočky, jízda po plotě, nehledě na to, že je to nejrychlejší auto v nascar :-DD Jednu hvězdičku dávám pouze za svůdné křivky L. Lohan, díky které jsem se na film vydržel dívat až do konce.

3:15 zemřeš (2005)

Hodně povedený horor, u kterého se diváki bojí. O tom horor být má! Film nesmírně zaujme hned na začátku. Pustí tešně před závěrem filmu, který je velice nepovedý a hodil by se spíše do žánru akční komedie, nikoli do hororu. Být závěr filmu jinak pojat a zpracován, dal bych nejspíš bez váhání 5*

Vzkříšení (1998)

Zajímavě natočený film o člověku žijícím dvojím životem. Doma hodný synek, kterého miluje jeho matka. Venku s kamárady velmi brutální vrah. Kopaní Kevinových kamarádů do nevinného, náhodně vybraného člověka, vypadalo opravdu reálně, avšak jeho samotné zabití a rozřezání Kevinem už nikoli ... hudba k filmu sedla na jedničku. Film mi připadal trochu zmatený, většina "nejistot" se během filmu vysvětlí, ale pár věcí mi stejnak zústalo utajeno ...