Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Zajímavě natočený film o tom jak lidé věří v něco co není, později zjistí že je, ale že je to výtvor člověka. Zajímavé zpomalování a zastavování kamery při bojových scénách není asi moc štastně zvoleno. Hudba je opravdu povedená a dohromady s dějem dokáže i nahnat strach.

Příběh rytíře (2001)

Vydařená komedie, která určitě pobaví všechny generace. Zaslechnutí We Will Rock You od Queen určitě asi hodně překvapí, ve filmu, který se odehrává ve 14. století u rytířských soubojů. Mě se to líbilo a mile mě to překvapilo. Helgelandovi se tím podařilo spojit prvky historické (rytířské souboje, oblečení) s prvky současnými (hudba, tanec).

Team America: Světovej policajt (2004) odpad!

Po půl hodině co jsem jenom koukal na obrazovku a nudil se, jsem to radši vypnul. Omlouvám se, že hodnotím film, který jsem nedokoukal :-)

Amadeus (1984)

Vynikající, ohromující fascinují film, který krásně podkresluje vážná hudba. Celých 160 minut se ve filmu něco děje, není tam ani jedna nudná chvilka. Film má rázný děj už od začátku až do úplného konce!

Absolvent (1967)

Tento film mi doslova vyrazil dech. Kdyby to šlo, dal bych mu 6. hvězdičku za vynikající hudbu.

Stepfordské paničky (2004)

Po přečtění o čem by film měl být, jsem si o filmu udělal úplně jiný obrázek, čekal jsem komedii, ale dočkal jsem se bohužel nudného sci-fi.

Agent Cody Banks (2003)

Jednu hvězdičku dávám pouze zato, že tam hrála Hilary Duff. Prvky akce, komedie jsem tam "žádné" neviděl. Nuda, nuda, nuda od začátku až do konce. Možná v 15-ti by se mi ten film líbil, ale ve 20-ti opravdu ne!

Bombakšeft (2002)

Je to jeden z mála filmů, u kterých jsem viděl, že plán nevyjde. To je jediné pozitivum co na filmu vidím. Nudil jsem se od začátku až do konce skoro pořád. Ale musím přiznat, že občas jsem se i docela zasmál, hlavně v závěru, když prorazili špatnou zeď :-D

Co ta holka chce (2003)

První polovina filmu byla opravdu povedená komedie, dobře jsem se bavil, bohužel druhá půlka už tak zábavná nebyla. Na konci byl klasický happy end, proto jenom tři.