Hele kámo, kdo tu vaří? (2005) odpad!

Jestli tohle byl film, tak ať mě někdo poví o čem. Přemýšlel jsem ještě hodně dlouho po zhlédnutí Hele kámo, kdo tu vaří? a na nic jsem nepřišel. Jestli měli někoho pobavit praktiky, kdy steak vyválí na zemi, flusnou do omáčky atd ... no tak mě teda rozhodně ne! Spíš mě film odrazuje od toho zajít si někam do restaruce na oběd!

Klub hrůzy (2004)

Asi jsem se narodil ve špatné generaci, nějak jsem se u filmu nebavil. Ale bohužel nudil. No co, nechalo se aspoň koukat na pěkný baby, proto jedna hvězdička a ne odpad! :)

Na plný plyn (2003)

Záběry kamer, zvuky vytočených motorů, to musí dostat každého příznivce rychlých aut jako mě :) S dějem už to bylo horší, ale co. Alespoň se divák těší kdy se opět pojede!

Madagaskar (2005)

Kreslená parodie snad na všechny možný i nemožný filmy :o) Hlášku "Tak tohle je naprd" asi jen tak nezapomenu a budu se jí smát dlouho, po tom co čtveřice tučnáků zdrhá ze zoo na severní pol a když tam dorazí, prohlásí onu hlášku a jedou pryč :o)

King Kong (2005)

Sice jsem asi půlku filmu prospal, ale kdybych věděl, že budu koukat na jurský park, tak to ani nepouštím.

Kdybych byl bohatý (2002)

Vyhrát 10 milionů euro těsně před rozvodem. Je to štěstí nebo smůla? Já myslím, že spíš smůla! Ikdyž na druhou stranu, 5 mil. euro taky není k zahození :)

Povodeň (1998)

Obyčejná zápletka - obrněné auto veze prachy ze svozu pobřežních bank. Zřejmně se jim dostane voda do sání a auto přestane na vodu jet :) Nj, nemaj kluci jezdit v takový hloubce. Asi jim nedošlo, že auto mají sice obrněný, nikoli vodotěsný :) Na tři melounky doláčů v autě si ale však dělá chutě partička gangsterů. Netrvá dlouho a chuť na prachy dostane i promáčený sherif. Kdo u nich bude dřív? Vypuknou přestřelky na všechny strany ... každou chvíli je někdo na straně jedné, o chvilku dýl už na straně druhé. Když už se konečně postřílej, ale že jim to trvalo nekonečně dlouho :) zbyde řidič, vůdce gandu a statečná ochránkyně kostela. Sice se to dalo čekat, ale prachy se zachránili a to je přeci hlavní! :) Ne kecám, gangstříček si jeden pytel s prachama přeci jen odvezl ... na lodičce.

Soumrak mrtvých (2004)

Soumrak mrtvých obsahuje od každého žánru trochu. Komedie - no občas jsem se teda zasmál, Akce - sem tam někdy byla :) Horor - občas jsem se i malinko bál, Romantický - nj, zase happy end :) Ale co je škoda? To že jsem se u filmu skoro pořád nudil a koukal když už to skončí :( Myslel jsem že to bude parodie na Úsvit mrtvých. Teď si pro změnu myslím, že je to pouze pokus udělat klon Úsvitu s prvky komedie, romantky atp. Napád by to byl skvělý, ale jeho provedení už nic moc. Točit to Američané, tak K. Ashfield má na sobě pěkné sexy prádélko a hned by bylo hodnocení o jednu hvězdičku vyšší :D

Obchodník se smrtí (2005)

Jak snadno zbohatnout? Tady je návod! Jestli se film opravdu opírá o skutečné události, tak velmi obdivuji a zároveň i nenávidím toho, na kom je film postaven. Jak se vyhnout policii a hlavně agentovi Interpolu, který se snaží Yuriho stůj co stůj dostat. Několikrát se mu málem podaří. Bravurně z toho vždy však vypluje. Bohužel, možná bohudík, agent na konec zahraje tak trochu nefer, zamotá do boje Yuriho rodinu. Ale jak se říká, boží mlýny melou pomalu, ale jistě!

Legenda o Zorrovi (2005)

Po jedničce jsem opravdu na dvojku těšil, ukázky byly taky velmi lákavé. Ale po tom co jsem viděl film, byl jsem zklamaný. Jinak napsánu, nudil jsem se už od začátku! Kůň který pije chlast z flašky nebo kouří dýmku už to nezachrání. Co se dělo ve zbývajících 120 minutách? No nevím no, občas se tam objevila C. Zeta-Jones a její vnadné křivky :)