Helicops (1998) (seriál) odpad!

Proč plýtvat slovy, všichni víme, proč dávám odpad.

Space Jam (1996)

Jako malý jsem měl POGy s postavičkami ze Space Jamu. V době vydání to bylo docela dosti oblíbené a mě to zasáhlo. Normálně je ten film tak na 3-4 hvězdy, já dám čtyři

Kočičí banda (1961) (seriál)

Podle mého není moc dobrý. Velice nudný, je to v podstatě pořád to samé (to je v Tom & Jerry také, proto ho též hodnocím nízko, jen Jen počkej zajíci ode mě dostane vysoké, protože má hezké prostředí a zajímavou hudbu, navíc, že jo, je to ruské a tam se nenajde zas tak moc dobrého). Na Cartoon Network dávali daleko lepší věci, než toto. Přesto to není úplná blbost.

Fresh Prince (1990) (seriál) odpad!

Willa Smitha mám rád. V Den nezávislosti, Muži v černém, Hancock i Já legenda. I jsem ten částečně hop-hopový Hancock (nesnáším tenhle styl) jsem zvládl a užíval si film. Ale tahle podivnost, kterou si pamatuji jak z Novy, tak ze Supermaxu. Byly to hrozné chvíle, kdy nedávali nic jiného a já musel sledovat toto (znáte to, byly doby, kdy jsem prostě musel být u televize za každou cenu, vztekal se u blbostí a byl rád za dobré filmy/seriály/pořady). Těžko bych na tom našel něco dobrého, co by mě neodrazovalo.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Zdá se mi podivné jak velké hodnocení tu tento seriál má. Sním, či bdím, vždyť je to jedním slovem kra*ina. Srovnání s Přáteli se mi zdá naprosto od cesty, tohle je prostě telenovela typu Dawson's Creek, nebo ostatních teenagerovských amerických TV series.

Transformers (2007)

Ufff, naštěstí někteří větší pánové a dámy daly též malé hodnocení, nejsem v tom sám (Oskar, Galadriel...). Jak asi podle hodnocení vidíte, film mě moc nechytl. Megan Fox opřená o kapotu v oranžové barvě mě nějak moc nebrala, obří roboti také ne (já chci zpátky Iron Mana, prosím), triky byly dobře udělané, toť pravda, ale ty jsou dnes hezké snad všude. A anotace o tom, že Transformers jsou veleúspěšné hračky ? No tak mě asi minuly P.S - není to zas tak špatné.

Constantine (2005)

Skvělé ztvárnění komiksu. Těch jsem pár desítek dílů četl a řekl bych, že to docela dobře sedí.

Blade Runner (1982)

Málokterý film oplývá krásou v každé scéně. Každý okamžik jsem si užíval a vychutnával.