Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Po uvodnom filme rezirovanom M.Scorsesem sa velmi tesim na to co pride dalej , a verim ze kvalitou to nepojde dole , lebo Scorsese dokazal ze v danom zanry je ako ryba vo vode . Co sa tyka postav , taak Buscemi je perfektny a verim ze Al Capone v podani S.Grahama dostane este väcsi priestor , alebo sa mozno na konci serialu dockame aj zrodu gangstera A.Caponeho . Cela prva seria je samozrejme suprova , no osobne by som ju prestrihal na takych 8 dielov , tak by z nej bola spickova zalezitost . Tesim sa na druhu seriu

Inferno (1999)

Beckova , ale zabavna akcna blbost , ktora si nezasluzi az tak extremne zle hodnotenie

Inkoustové srdce (2008)

Je sice pravda ze ked som na tento film videl prvy krat reklamu , tak som sa rozhodol ze toto musim vidiet , lebo to bude pekna fantasy , ktora sice nakoniec aj pekna bola , no nebola o nic lepsia ako 90% priemernych takto zameranych fantasy filmov . Pre mna taka jednohubka

Invaze žraloků (2008) (TV film)

Tak ci tak , no az take slabe hodnotenie si tento film nezasluzi . V prvom rade sa nejedna o nekvalitny kino film s vysokym rozpoctom , ale slusne natoceny tv film a malym rozpoctom . V druhom rade , digitalna stranka ako samotne zraloky a ich utoky niesu vobec trapne zobrazene a taktiez niesu prehnane . Na Zralociu Svorku treba pozerat ako na tv film a nie ako na film , ktory sa chce co i len trochu priblizit k Celustiam , alebo ich kopirovat . V celku sa jedna o dobre zvladnuti tv film

Iron Man (2008)

Musim sa priznat ze koniec filmu - cize boj Downeyho a Bridgesa nebol nijako oslnivy , no nemozem dat nizsie hodnotenie , lebo okrem toho finalneho boja to bola spickova zabava

Iron Man 2 (2010)

O malilinky kusok slabsie ako prvy diel , no aj napriek tomu stale skvela zabava .

Jack Frost (1998)

Velmi pekny rodinny film , ktory si rad pozriem opakovane . Hodnotenie - 80%

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Nieje to sice dokonaly film , ale ani tak nebol zamyslany . No ako rodinna zabava to funguje presne tak ako ma a pekne to pobavi . A aspon ja som si tam nasiel pomerne vela perfektych scen , ktore stali za to . Hodnotenie - 80%