Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Stejně dobré pokračování jako první díl, jen ten sjezd Legolase na štítě si mohli odpustit.

Černí baroni (1992)

Rutinně natočený film, ale člověk se u něj zasměje, hlavně díky knižní předloze.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Znal jsem celou sérii nejdřív knižně a měl obavu, jak se Jacksonovi podaří převést ji na plátno a musím uznat, že se mu to povedlo dokonale...

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Výborný "real" válečný film + skvělá scéna se stehenní tepnou (kdo viděl, ví o čem mluvím).

Tankový prapor (1991)

Na Olmera velmi slušné, ale přišlo mi to moc depresivní (já prostě nemám rád ten polovyprávěcí styl).

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

3. pokračování je stejně dobré jako předchozí. Nevadil mi ani přeslazený konec, jen mi trošku chyběla devastace Kraje... Plně si zaslouží 11 oscarů.

Obecná škola (1991)

Nejlepší Svěrákův film. Úsměvný, lidský příběh a skvělé herecké výkony, hlavně Zdeňka Svěráka a Jana Třísky.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Krásný animák, který má v sobě víc citu, než spousta hraných filmů. Ve filmu jsou hned dvě nevěsty, ale vy nevíte které z nich fandit, obě jsou moc sympatické. Mám slabost pro loutkové filmy + skvělé hlasy + hudba + scénář=pět hvězdiček

Barbar Conan (1982)

Film, který nastartoval Arnoldovu kariéru. Báječná hudba, netradiční záporák v podání Jamese Earla Jonese, povedená fantasy atmosféra a brutální akční scény. Je fakt, že Arnold skoro vůbec nehraje(střídá asi tři výrazy v obličeji-nic, vztek, radost) a některé scény jsou zbytečně natažené, ale i tak musím dát 5 hvězdiček...