Reklama

Reklama

Lovci odpadu: Restaurátoři

(pořad)
  • Velká Británie Salvage Hunters: The Restorers (více)
všechny plakáty
Reality-TV
Velká Británie, 2019, 15x44 min

Obsahy(1)

Odborník na dekorativní starožitnosti a „lovec odpadu" Drew Pritchard se připojí k různým prodejcům, kteří řemeslníkům a umělcům přinášejí k restaurování neuvěřitelné množství starožitností a báječných nálezů. Každá epizoda představí tři jedinečné, neobvyklé a mimořádné předměty, které potřebují obnovu, a sleduje klady i zápory, problémy i výhry, když zkušení řemeslníci používají tradiční i odvozené dovednosti pro restauraci a zvýšení hodnoty předmětů, které jim prodejci svěřili. V této sérii musí Drew obnovit gotické viktoriánské zubařské křeslo, ale nestane se z něj kvůli chybějící části pouze hromada šrotu? Volavka z 19. století způsobí problémy místnímu preparátorovi a děsivý design jednoho kutila téměř zničil pohovku z Eduardovské doby. A to je jen pár předmětů pro odborný tým TLC věnující se obnovám. Ten se podělí o obchodní tajemství a prozradí, co přesně je potřeba k přeměně zchátralých kusů dědictví na žádoucí předměty pro současnou domácnost. (Discovery Channel)

(více)

Recenze (2)

kralMiroslav 

všechny recenze uživatele

Dobrý seriál. Páči sa mi, že ukazujú viac menej celý proces reštaurovania. A na konci, keď starému hojdaciemu koníkovi, starému kufru alebo kreslu vdýchnu nový život, tak si uvedomím, aké krásne a kvalitné veci sa kedysi vyrábali. ()

sator 

všechny recenze uživatele

Viděl: 1 - 15... 17 - 25... Co mě překvapilo, je míra neopravenosti v které některé výrobky nechávají, neuvádějí je do stavu v kterém byly když byly nové, ale v kterém je našli-zvláštní...   I.SEZONA  1. Řemeslní restaurátoři za starožitným impériem Drewa Pritcharda zachránili ikonické křeslo Eames. A oživují neobvyklou 90 let starou olejovou lampu a okouzlující parní kufr. 2. Drewovi řemeslní restaurátoři zachraňují zpustošeného kolotočového koně z doby před první světovou válkou. Navíc oživují cennou pohovku z 30. let a 100 let starou korouhvičku. 3. Restaurátoři čelí výzvě s Chesterfieldovou pohovkou zachráněnou z šrotu. A dokážou oživit rozbitou mramorovou figurku a rozbitý francouzský pekařský pult? 4. Restaurátorský tým přemění omšelou sadu lékárnických zásuvek. Navíc osvěží francouzské viktoriánské sedadlo a zachrání lustr ze 60. let, který byl svědkem svatby Beatles. 5. Řemeslní restaurátoři oživují vzácnou a hodnotnou pouťovou jízdu. Navíc resuscitují viktoriánskou lavičku v parku a kufr stoletého gentlemana. ()

Reklama

Galerie (20)

Reklama

Reklama