petrsv

Příjemný film na odpoledne, navíc i poučný. Jako zásadní vidím 2 zvraty. Jednak to, že kopačky dostal někdo, kdo je na druhém závislý, a musí řešit samou podstatu, jak se vlastně uživí, kde bude bydlet a tak. A potom nečekaný rozchod s někým, koho milujeme. Tohle všechno musel Antonio zvládnout a myslím, že film docela dobře ukazuje, že to jde. Takových filmů si cením. Nejlepší hodnocení nemůžu dát kvůli zbytečné smrti (to tam opravdu nebylo potřeba, sráží to celkovou pozitivitu filmu a snaží se diváka uvést do smutku) a za zbytečně opatrnou kameru. ()

jiri.twist

Co napsat? Film moderně pojatý, bez předsudků, 100% o mužích, co mají rádi muže, nevykroucený, což je pro mě důležité. O radostech a starostech, strastech, nezdarech, láskách, práci, zábavě a vůbec o životě několika mužů v Římě. Bohužel tím, že je to film takový jaký je, nebude mít asi nejvyšší hodnocení na světových i českých heteráckých serverech, ale mě se moc líbil a nebudu jej odsuzovat jen proto, že je gay. U tohoto sledování jsem neprahl po tom, aby to bylo obrovské srdcervoucí drama, strávil příjemný čas, oddech a měl pro mě přirozený pocit, že i lidé odlišné orientace jsou tytéž lidské bytosti, jako všichni ostatní. ()

Deleatur

Vzhledem k tomu, že výsledkem bylo, že se hlavní postava zbavila závislosti na ostatních, nakonec mi moc nevadilo, že se mezitím úplně spustila a že ta "vášeň pro pečení" (na úkor architektury) nebyla zas tak přesvědčivá. // 70% ()