Série(3) / Epizody(36)

Sledujte příhody impulzivního Cupheada a jeho opatrného, ale poddajného brášky Mugmana v animovaném seriálu podle oblíbené videohry. (Netflix)

Recenze uživatele Jeoffrey k tomuto seriálu (1)

Série 1 (2022) (S01)

Cuphead jsem hrál dvakrát u kamaráda a je to taková sympatická, zábavná hra s okouzlujícím retro vizuálem, u které se většinu času dobře bavíte, ale občas máte chuť praštit svého spoluhráče a jindy zase chcete zahodit ovladač do kouta a už to v životě nezapnout. No a Netflixu se tady poměrně slušně podařilo zachytit to zvláštní a okouzlující prostředí, milé, ztřeštěné a zajímavé charaktery a občas to okořenit poměrně zajímavými a někdy i vtipnými zápletkami. Oceňuji i stylizaci úvodních a závěrečných titulků. Občas to bylo správně ujeté, většinou dost nápadité a docela originální a pokud hru znáte, budete tu jako doma. Nejoblíbenější postava za mě asi Ďábel, díly s ním jsem si užíval ještě o chloupek víc. Co mě trochu mrzelo byl fakt, že jsou díly na můj vkus docela krátké. Než jsem se stačil uvolnit a naladit na tu správnou vlnu, už jsem se zase musel zvedat, abych si zapnul další epizodu. Ale jako příjemná zábavná jednohubka to docela dobře funguje a některé momenty a hlášky byly super. 8/10 ()