Reklama

Reklama

Cuphead na scénu!

(seriál)
  • USA The Cuphead Show!
Trailer

Série(3) / Epizody(36)

Obsahy(1)

Sledujte příhody impulzivního Cupheada a jeho opatrného, ale poddajného brášky Mugmana v animovaném seriálu podle oblíbené videohry. (Netflix)

Videa (3)

Trailer

Recenze (26)

Marcos22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zásluhou nezávislých herních vývojářů, StudioMDHR, ožila jedna z nejikoničtějších animovaných grotesek 30. let minulého století, a díky jejímu následnému hernímu úspěchu nyní i seriál z produkce Netflixu. Cuphead na scénu! slaví svůj úspěch na zdravé bratrské rivalitě, která v těch nejsvízelnějších situacích přeroste v sourozeneckou spolupráci a sounáležitost. Právě to dělá seriál jedinečným a zejména u diváků, kteří mají nějakého sourozence, zacílí do černého. Krásný a originální předloze hold vzdávající animovaný seriál. Čtyři hvězdy a natěšenost na další díly. 👍 (19.02.2022) ()

Dadel 

všechny recenze uživatele

Hru jsem hrál, a i když vypadá dětinsky, pro děti rozhodně není - jednak je dost těžká, nedohrál jsem ji dokonce ani já (!), jednak retro stylizaci dnešní děti neocení. O to víc nechápu, komu je určen tento seriál, je to fakt jen groteska pro děti a když se to nedá ovládat, je to nuda. Zahrajte si hru. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

hru neznám (a pokud je nějaká původní groteska tak tu taky ne), ale mám rád klasické animáky počínaje Pepkem Námořníkem nebo Looney Toons (z moderních kousků se jim šíleností může rovnat možná tak Spongebob) a The Cuphead Show velmi dobře oživuje tu bláznivou retro energii šedesát a více let starých animovaných grotesek. Je to šílené, chvílemi uječené, ale taky soldině zábavné a jelikož se jeden díl vejde do cca deseti minut, je celá série otázkou chviličky. Doufám, že budou i další...80% ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série: Hra, která je do dneška signifikatní dorazila na Netflix i jako seriál Trochu jsem se bál, jak se chystají téma usadit, jestli půjde o předělávku hry nebo se půjde po vlastní ose. Zvolila se dvojka a v celku to fungovalo. Je to vlastně i  první film nebo seriál podle hry, který není úplný průser. Obecně vzato je seriál docela dobrý i  na užití pro děti, ale zrovna to v čem má vynikat,  tak to pokulhává. Včetně animace jako ze třicátých let, která je jakože uděláš přes filtr šumu, který tam v podstatě není a to samé z hudbou, která se ztratí dřív než to skoro začne. Nepočítám úvodní znělku,  která je spíše divná než chytlavá a v českém podání padesáti násobně. Dost zvláštní jsou i nějaké epizody hraničící se zábavou pro děti včetně morbidních scén nebo i epizod. Plus poslední epizoda se zpíváním je jednoduše hovno, jako to bývá v drtivé většině takových epizod jakýchkoliv seriálů. Není to žádná sláva, ale nemohu říct, že bych se nebavil. Ale další roky v tomto světě budou řehole. 2. série: Druhá série jen vykazuje dojezd toho všeho, co jsme viděli v koncentraci toho nejhoršího. Jeden díl je docela dobrý a svižný, ale některé jsou totální řitní výplach, kdy scenáristi jenom vařili vodu s blitky a nevěděli co by. Tady už moc vyždímat nešlo, další série je samozřejmě na bejtěná, takže bude řežba jako prase. V tom nejhorším slova smyslu. 3. série: V mnoha ohledech to samé. Tupé příběhy, tupá rozuzlení a takové nijaké motivy. V něčem až moc dětinské a pak pro změnu drastické a divné. Poslední díl by byl dobrý epilog. ()

FrankSusta 

všechny recenze uživatele

(recenze vznikla v době dvou sérií) Vskutku by mě zajímalo, proč tolik lidí začíná ujíždět na drogách, když se můžou podívat na tohle a cítit se zfetovale tak jako tak. Tadyten seriál... je prostě nehorázná p*čovina, která by šla popsat jako náhodná snůška zvukových efektů a originálních nápadů, pouze převedených do dětské přístupnosti. Já jsem se bavil, ale čím díly přibývaly, tím originalita a překvapení opadávalo, až se z toho nakonec bohužel stal pouze lehce nadprůměrný seriálový kraťas. Který jsem si ale skutečně užil. A postava Strejdy Konvičky by si zasloužila vlastní seriál/speciál. 7/10 ()

Galerie (32)

Zajímavosti (5)

  • Založeno na úspěsné hře „Cuphead“ od nezávislých vývojářů StudioMDHR Entertainment. (UncleMorty)
  • V epizodě udělá Cuphead před jedním hodem koulí své gesto, kdy si vytáhne kalhoty, jenž pochází z původní hry, kde ho dělá vždy před začátkem boje. (Vlad2006)
  • Když jede Cuphead, Mugman a Ms. Chalice autem, uvidí na obloze stvoření podobné vzducholodi. Jedná se o bosse z herní předlohy Hildu Berg. (Vlad2006)

Reklama

Reklama