Pohraničí (TV film)

Don Day

Kostýmy:

Camille Jumelle
  • Matros

Opravdu nezapomenutelný filmový zážitek, kde v čele není nikdo jiný než tragéd Casper Van Dien. A jak se vůbec divák dostane k takovému filmu ? No to jednou byl krušný čtvrtek. Nebylo ani to h**no do kterého by se dalo šťouchnout, a tak jsem se nechal unášet na vlně televize Prima, která mi tímto mimochodem znechutila zbytek týdne.... Hvězda za to, že je tam postav jak nasr*no, což se nakonec samozřejmě vyřeší... ( v jedný chajdě ještě nikdy nebylo tolik mrtvol).(15.9.2008)

No nebylo to tak špatné, jako plno jiných filmů s Van Dienem. Sice se to zdaleka nemůže srovnávat s Hvězdnou pěchotou nebo Ospalou dírou, ale patří to mezi jeho nadprůměrné filmy. No a ty zvraty na konci byly taky celkem sranda - to by člověk neřekl, kolik lidí chce prachy z jedné a té samé banky a pak se ještě všichni nacpou do baráku, kde se postřílí.(15.9.2008)

Průměrné televizní krimi. Ovšem ve filmografii Caspera Van Diena jde o VELMI nadprůměrný film, ve filmografii Daniela Baldwina přibližně průměr. Místy ale docela slušná atmosféra (která mi z nějakého důvodu připomínala Lynchovu Zběsilost v srdci, srovnání s tímto snímkem je však nemožné, oba filmy jsou o něčem jiném a především kvalitativně nesahá Bob Misiorowski se svým Pohraničím Lynchovi ani po kotníky).(11.1.2010)

Nejlepší na tom filmu jsou prsa Rochelle Swanson. Jo a mimochodem, Dan Baldwin je úžasnej despota.(15.9.2008)

• NoFiction

Upíchaný hloupý film, plný zvratů.(11.1.2010)