Dvaja dlhoroční priatelia a spolubývajúci, Polo Ríos (Aldo Escalante) a Blas Solano (Ricardo Polanco), sa snažia prísť na to, ako sa dostať k balíku. Inšpirovaní Jobsom a Wozniakom vidia východisko vo vyvinutí novej aplikácie. Ich podnikateľský nápad však vyzerá ľahšie na papieri než sa realizuje. Podarí sa im zmeniť životy seba aj iných? (Arsenal83)

Trailer

Dzeyna

Já se skvěle bavila! Mexické komedie jsou super. Herci uvolnění, nepřehrávají a je vidět, že je to baví. ()

Aljak

Téma startupu sa postupne dostáva výrazne do popredia aj v kinematografii, a hoci takýchto filmov ešte veľa nebolo, tak za každým je to rovnaká šablóna - akurát samotný startup je rôzny. Táto mexická komédia bola na môj vkus až príliš teatrálna, presne v štýle, ktorý moc nemusím... Áno, bolo tu zopár vydarených scén a hlášok, aj koncept ušiel, ale v konečnom výsledku to nedosiahlo ani len hranice priemeru. Tak dúfam, že keď sa opäť objaví tento motív v ďalšom filme, tak to bude viac zaujímavé a menej teatrálne. Za toto max 2*. ()

Arsenal83

Dalo sa aj zasmiať, nebolo to celkom márne. Samozrejme nesmú chýbať narkotiká, stimulanty či iné psychedeliká, ktoré dvom chlapíkom v ústrednom deji pomôžu dostať dobré nápady. Neviem, či touto cestou sme sa museli vyberať. Film ale obsahuje aj niečo ako romantické linky, ktoré to ako tak držia nad vodou. Na atraktívnych hercov ale vopred treba zabudnúť u oboch pohlaví, v tomto prípade je to skôr pozvánka prečo nejsť do Mexika. ()