32. srpen na Zemi

• Kanada 32nd Day of August on Earth (více)

32. srpna přežije šestadvacetiletá žena autonehodu. Po setkání s vlastní smrtelností opouští kariéru modelky a rozhodne se mít dítě. O pomoc požádá svého nejlepšího přítele Philippa, který souhlasí za podmínky, že počnou v poušti. Výlet do Salt Lake City je začátkem řady náhodných a katastrofických událostí, které trvale změní jejich život. (Letní filmová škola)

lake-lake

tenhle film je vážně zvláštní - když čekáte, že se stane něco strašného, nestane se nic; když si myslíte, že se vůbec nic nestane, dostanete slušnou nakládačku. ale vlastně - může se něco přihodit 32. srpna, když ten den není v kalendáři? ()

balcik

Tak moc mě dlouho film nezasáhl.. Příběh nemá šílené zvraty, není tam nic extrémního ale asi bych prostě ře že je to nádherně s citem udělaný. Nevtíravě povědět příběh, bez nudy. Herci velmi přesvědčiví ()

Gregor_Samsa

Švihlej biják, kde se míchá romance, generační výpověď a mladistvý pohled na vztahy s atmosférou konce devadesátek. První dílka velkých mistrů nemusí být nutně poklady; tohle je jeden z příkladů. Přestože se autor úpěnlivě snaží o nebanální a méně doslovný příběh, o to více ho posouvá do nesmyslnosti; ne, takhle to v životě nechodí, a to ani v životech návštěvníků filmových festivalů předposlední kategorie a filmových škol. Jistě, můžeme jako diváci více „interpretovat“; ale ne v tomhle filmu, který přes pár kouzelných a pár vtipných momentů zůstává jedno velké WTF. WTF! :-) [40; 2019-11-24 Home sweet home] ()

bonovox

Netradičná love road story, debut majstra režiséra sa nesie chvíľami v zábavnej a miestami aj depresivnej atmosfére. A k tomu sympatická ústredná dvojka. 70% ()