32. srpen na Zemi

• Kanada 32nd Day of August on Earth (více)

32. srpna přežije šestadvacetiletá žena autonehodu. Po setkání s vlastní smrtelností opouští kariéru modelky a rozhodne se mít dítě. O pomoc požádá svého nejlepšího přítele Philippa, který souhlasí za podmínky, že počnou v poušti. Výlet do Salt Lake City je začátkem řady náhodných a katastrofických událostí, které trvale změní jejich život. (Letní filmová škola)

balcik

Tak moc mě dlouho film nezasáhl.. Příběh nemá šílené zvraty, není tam nic extrémního ale asi bych prostě ře že je to nádherně s citem udělaný. Nevtíravě povědět příběh, bez nudy. Herci velmi přesvědčiví ()

Gregor_Samsa

Švihlej biják, kde se míchá romance, generační výpověď a mladistvý pohled na vztahy s atmosférou konce devadesátek. První dílka velkých mistrů nemusí být nutně poklady; tohle je jeden z příkladů. Přestože se autor úpěnlivě snaží o nebanální a méně doslovný příběh, o to více ho posouvá do nesmyslnosti; ne, takhle to v životě nechodí, a to ani v životech návštěvníků filmových festivalů předposlední kategorie a filmových škol. Jistě, můžeme jako diváci více „interpretovat“; ale ne v tomhle filmu, který přes pár kouzelných a pár vtipných momentů zůstává jedno velké WTF. WTF! :-) [40; 2019-11-24 Home sweet home] ()

bonovox

Netradičná love road story, debut majstra režiséra sa nesie chvíľami v zábavnej a miestami aj depresivnej atmosfére. A k tomu sympatická ústredná dvojka. 70% ()

alienable

Strašně zvláštní zážitek. Tolik se tam toho neděje, přitom by se dalo říct, že se děje hodně. Celý je to zabalený do mystéria názvu, kterej nutí přemejšlet, co je skutečnost a co sen. Určitě bych se na to někdy podívala znovu. Silný tři hvězdy! ()